27.01.2013
Gliwice na czterech łapach – czyli kocia impreza z okazji Światowego Dnia Kota
Koty.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
„Ile naprawdę wiemy o kotach, czyli jak koty postrzegają świat i ludzi” - taki będzie temat przewodni spotkania kociarzy w Gliwicach już 15 lutego br.
Kolejne spotkanie w ramach akcji "Gliwice na 4 łapach" już niedługo! Tym razem będzie o kotach:) A okazja jest nie byle jaka – sami zobaczcie! Zapraszamy! Przekażcie dalej – im nas więcej tym weselej 🙂
Polecane przez redakcję
Reklama
Koty.pl to portal tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Polecane przez redakcję
Reklama
Zobacz powiązane artykuły
08.12.2023
Serwal uciekł z domu pod Bydgoszczą. Błąkał się na wolności przez trzy dni!
Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
Udomowiony serwal uciekł z domu pod Bydgoszczą. Kot o imieniu Pimpek biegał na wolności przez trzy dni. Sprawdźmy, jak wyglądały poszukiwania serwala.
undefined
29.11.2023
San Juan nie dla kotów – są niezgodne z krajobrazem kulturowym
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Od dobrych kilku lat przemykają brukowanymi uliczkami historycznej dzielnicy Portoryko. Od czasu do czasu dają się pogłaskać turystom czy zrobić sobie zdjęcia. Nie wszyscy są jednak ich zwolennikami.
undefined
24.11.2023
Po raz pierwszy sklonowano kota przy użyciu wyłącznie chińskiego sprzętu
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Kot został sklonowany przy użyciu wyłącznie chińskich narzędzi. Chiny osiągnęły zatem samowystarczalność, jeśli chodzi o przeprowadzanie procesu klonowania... Co z tego wyniknie?
undefined