07.04.2014

Kot uwięziony w kanapie przez cztery dni

author-avatar.svg

Koty.pl

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

O tym, że koty potrafią „zaginąć” nie ruszając się z mieszkania, ich opiekunowie wiedzą doskonale. Dla 10-letniego kota Crocketta z Grays w angielskim hrabstwie Essex zabawa w chowanego niemal nie skończyła się tragicznie.

fot. screen za dailymail.co.uk

O tym, że koty potrafią „zaginąć” nie ruszając się z mieszkania, ich opiekunowie wiedzą doskonale. Komu z Was nie zdarzyło się szukać kota przez kilka godzin, by znaleźć go… słodko śpiącego w szafie. Dla 10-letniego kota Crocketta z Grays w angielskim hrabstwie Essex zabawa w chowanego niemal nie skończyła się tragicznie.

66-letni małżonkowie Pauline i Bill Lowe postanowili pozbyć się swojej starej kanapy, oddając ją do sklepu z rzeczami używanymi. Nie zauważyli jednak, że podczas rozkładania i pakowania mebla, do środka wślizgnął się ich kot Crockett.
Kot miał szczęście, że kanapą już po czterech dniach ktoś się zainteresował. Nowi właściciele, po przewiezieniu mebla do domu, ze zdumieniem stwierdzili, że z jego wnętrza wydobywa się nieśmiałe miauczenie. Po rozłożeniu kanapy w jej kufrze znaleźli zestresowanego, wygłodzonego, ale wciąż przytomnego kota.

Crockett wrócił do państwa Lowe cały i zdrowy.

 

za: Daily Mail

Pierwsza publikacja: 25.04.2022

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
Koty.pl

Koty.pl to portal tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.

Zobacz powiązane artykuły

16.05.2024

Już w tę niedzielę Targi Pupila: wydarzenie dla opiekunów zwierząt w Galerii Młociny!

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Już w najbliższą niedzielę, 19 maja, Galeria Młociny staje się świetnym kierunkiem na spacer dla miłośników zwierząt! Od godziny 12:00 do 16:00 w centrum handlowym odbędą się Targi Pupila - wydarzenie dedykowane opiekunom kotów, psów i wszystkich zwierzaków.

null

undefined

09.04.2024

Bił, topił i wieszał kota na kablu. Sadysta usłyszał wyrok

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

W 2022 roku internetową społecznością wstrząsnął filmik, na którym mieszkaniec Gdyni w bezduszny sposób znęcał się nad kotem. Sprawiedliwość w końcu zwyciężyła, a sprawcę spotkała zasłużona kara.

znecal sie nad kotem

undefined

04.04.2024

Dzień Zwierząt Bezdomnych – jak wspierać bezdomne koty?

Ten tekst przeczytasz w 4 minuty

Dzień Bezdomnych Zwierząt to dobra okazja, aby pochylić się nad losem kotów, które nie mają domów. Wiele z nich otacza nasz każdego dnia, choć nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jak im pomagać?

dzień bezdomnych zwierząt koty

undefined

null

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter i otrzymuj raz w tygodniu wieści ze świata kotów!

Zapisz się