Koty i Zaloty czyli życie w kocim domu

fot. shutterstock

Czy koty łagodzą obyczaje? Co to są kocie rytuały i jak zdobyć serce kociary? Jak odnaleźć się w domu, w którym rządzą koty?

Nareszcie doczekaliśmy się polskiego miniserialu uszytego na miarę prawdziwego miłośnika kotów. Już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia na antenie Telewizji Polsat zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego serialu „Koty i zaloty”.

Na ekranie zobaczymy Annę Dereszowską (prywatnie miłośniczkę kotów), która wystąpi w roli serialowej Kasi. Kroku dotrzyma jej 8-letnia córka Zuzia – czyli Julia Paćko, znana z serialu „M jak Miłość”. Serce Kasi, będzie starał się zdobyć jej sąsiad Marcin Perchuć, który wystąpi w roli Pawła. To zgrane trio, głównych bohaterów, uświetnią dwa koty koty brytyjskie silver tabby – Kacper i Flora.

koty i zaloty zdjęcie z planu
fot. materiały prasowe

Serial „Koty i zaloty” będzie składał się z 8 odcinków, trwających po 5 minut. Każdy z nich będzie przedstawiał inną historię z życia głównych bohaterów i ich kotów. Wszystkie epizody zakończone będą krótkim podsumowaniem kota Kacpra, któremu głosu użyczy znany satyryk i dziennikarz – Rafał Bryndal.

kot brytyjski silver tabby
fot. materiały prasowe

Czy misja podbicia serca miłośniczki kotów się powiedzie?

Odpowiedź już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia o godzinie 17:40 na antenie Telewizji Polsat. Powtórki będzie można zobaczyć w soboty o godzinie 19:55 w kanale Polsat Cafe.

Autor: Joanna Nowakowska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments