Niesamowita kolekcja ceramicznych kotów!

fot. shutterstock

60-letnia Pamela Cole większość swojego życia poświęciła kolekcjonowaniu ceramicznych figurek przedstawiających koty. Jej kolekcja liczy ponad 2000 niepowtarzalnych egzemplarzy. Jej dom w Hoolywood jest praktycznie pełen kocich figurek.

60-letnia Pamela Cole większość swojego życia poświęciła kolekcjonowaniu ceramicznych figurek przedstawiających koty. Jej kolekcja liczy ponad 2000 niepowtarzalnych egzemplarzy. Jej dom w Hoolywood jest praktycznie pełen kocich figurek, które Pani Pamela zbiera od 1940 roku.

Wszystko zaczęło się od tego jednego, którego dostała od swojej mamy. W jej zbiorze są figurki warte 16 centów, ale są i takie, których wartość przekracza tysiące dolarów. Całość kolekcji została wyceniona na 80 tys. dolarów!

kobieta i kolekcja ceramicznych kotów
fot. newsteam

Pani Pamela kupuje figurki przez internet a także odwiedza targi staroci, sklepy z rzemiosłem artystycznym, kioski. Jej hobby to już prawie obsesja – spędza długie godziny na wyszukiwaniu brakujących egzemplarzy i cieszy się jak dziecko, kiedy uda jej się zakupić porcelanowego kota, którego jeszcze nie ma w swoim zbiorze.

źródło: newsteam.co.uk

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments