Śmieszne koty – te mruczki dowodzą, że koty są cieczą


Jest tylko jedna rzecz, którą koty lubią bardziej od nicnierobienia i leżenia w plamie słońca. Pakowanie się w pudełka.

Koty kochają pudełka. Wszelkie pudełka – duże, małe i całkiem malutkie. A w razie ich braku wykorzystują inne pojemniki w zastępstwie. W ostateczności nada się też ludzka garderoba. Obejrzyj poniższe śmieszne koty w zabawnych pozach, i sam powiedz – czyż koty nie są cieczą?

Według naukowców koty kochają pudełka, bo czują się w nich bezpiecznie, są też świetnymi zabawkami i schowkami. Ale czy na pewno mają rację? Oglądając poniższe fotki, wniosek nasuwa się sam – one to robią specjalnie, tylko po to, by rozbawić swoich opiekunów. A oto dowody.

śmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotykot i piesśmieszne kotyśmieszne kotykot w pudełkuśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotykot w pudełkuśmieszne kotykot na patelniśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotykot w butachkot w bieliźnieśmieszne kotykot w pudełkuśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotyśmieszne kotykot w pudełkuśmieszne kotyśmieszne kotykot w bucieśmieszne kotyśmieszne kotykot w pudełkuśmieszne koty

fot. wyszukane w internecie

Autor: Joanna Nowakowska
Array