Magazyn „Mój Pies i Kot” już w sprzedaży! A wraz z nim – szkolny kalendarz i naklejki


Już od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka możecie kupić najnowszy numer magazynu „Mój Pies i Kot”, a wraz z nim szkolny kalendarz i naklejki.

Już dziś w Biedronce możecie kupić magazyn „Mój Pies i Kot”, a wraz z nim szkolny kalendarz i naklejki. Połowa wakacji już za nami, dlatego powoli warto pomyśleć już o rzeczach, które przydadzą się w nowym roku szkolnym.

Kalendarz szkolny jest w formie miniksiążeczki, którą możesz włożyć do plecaka lub torby. Dzięki niemu o niczym nie zapomnisz, bo zawsze będzie przy tobie i w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić nie tylko plan lekcji, ale też wpisać ważne – dla ciebie – wydarzenia czy informacje.

Drugi dodatek to 40 słodkich psich i kocich naklejek. Do magazynu dołączony został także kalendarz ścienny – z psią i kocią stroną, który idealnie ozdobi przestrzeń nad biurkiem. Ponadto możesz sobie na nim zaznaczać zapowiedziane sprawdziany, aby być zawsze przygotowanym.

Szkolny kalendarz

Naklejki

W nowym numerze magazynu „Mój Pies i Kot” przeczytacie o kotach…

  • Kot na wakacjach
  • Co w gwiazdach zapisane… Jesteś psiarzem czy kociarzem?
  • Co szkodzi twojemu mruczkowi?

Ale i o psach…

  • W góry, psie! Czyli jak zaplanować wspólny wypad
  • Do mnie piesku! Uczymy psa przychodzić na zawołanie
  • Duży czy mały pies… Oto jest pytanie

Dodatkowo w magazynie krzyżówka (z atrakcyjnymi nagrodami dla psa i kota), wywiad z Marcinem Bosakiem, psy do adopcjikoty do adopcji i o wiele więcej!

Szukajcie w Biedronce!

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments