Akcja Pomóż zwierzętom przetrwać zimę – relacja ze zbiórki


Oj działo się, działo w ten weekend w wielu sklepach Tesco w Polsce - w ramach akcji Pomóż zwierzętom przetrwać zimę, wolontariusze pomagali w sklepach zebrać dary rzeczowe dla schronisk dla bezdomnych zwierząt. A zima ostra i każdy koc na wagę życia.

Oj działo się, działo w ten weekend w wielu sklepach Tesco w Polsce – w ramach akcji Pomóż zwierzętom przetrwać zimę, wolontariusze pomagali w sklepach zebrać dary rzeczowe dla schronisk dla bezdomnych zwierząt. A zima ostra i każdy koc na wagę kociego i psiego życia. Dosłownie. Budżety schronisk są ograniczone, dlatego każda forma pomocy się przyda.

Zamieszczamy krótką relację fotograficzną ze zbiórki organizowanej w ubiegłą niedzielę w ramach programu "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę". Uczestniczyły w niej znane i lubiane gwiazdy: Łukasz Zagrobelny i Robert Gawliński.

Zbiórka odbywała się w sklepie Tesco przy Al. KEN 14 w Warszawie.

Od kilku dni propagujemy akcję organizowaną przez Tesco – możecie o niej więcej przeczytać tutaj, jak i znaleźć adresy sklepów biorących w niej udział – bo to nie koniec, za tydzień znów zbiórki! Cała akcja potrwa do 30 stycznia. Zajrzyj, przeczytaj, jak możesz pomóc – klik.

Organizatorem zbiórek w poszczególnych miastach są pobliskie schroniska dla zwierząt lub fundacje działające na rzecz bezdomnych zwierząt. Listę schronisk, które chcą skorzystać z powierzchni oferowanej przez Tesco firma otrzymuje od OTOZ Animals, która zaprasza do udziału w akcji rekomendowane schroniska. Warunkiem udziału w zbiórce przez schronisko jest posiadanie pozwolenia na prowadzenie zbiórek publicznych.

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments