Elegancki stół jako plac zabaw dla kota


O tym, że najlepszą zabawką dla kota nie są kocie zabawki lecz przedmioty codziennego użytku o zupełnie innym przeznaczeniu, nie jest żadną nowością dla kociarzy. Poznajcie jeden z ciekawszych projektów z myślą o ludziach i ich kotach.

O tym, że najlepszą zabawką dla kota nie są kocie zabawki lecz przedmioty codziennego użytku o zupełnie innym przeznaczeniu, nie jest żadną nowością dla kociarzy. Ale dizajnerski stół, który w zamierzeniu ma pełnić dwojakie funkcje – miejsca na posiłki i placu zabaw dla kota – to wybitnie ciekawe rozwiązanie. Na dodatek wyjątkowej urody.

Niezwykły mebel nosi nazwę CATable, zaprojektował go Chińczyk Ruan Hao z biura projektowego LYCS.

„Ten stół służy nam, ludziom, i jest rajem dla kotów” – tak projektant opisuje swoją pracę. To jeden z przykładów trendu, by tworzyć przedmioty, służące zarówno ludziom jak i ich domowym zwierzętom.

Wykonany z drewna stół kryje istną plątaninę ciasnych korytarzy i otworów, miejsca do zabawy i snu, zapewniające poczucie bezpieczeństwa. Wielkość dziur jest ściśle dostosowana do upodobań kocich.

Stół został zaprezentowany w tym miesiącu w Mediolanie na Salone Internazionale del Mobile. Czy pojawi się w sprzedaży, nie wiadomo.

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments