Grumpy Cat zagra w filmie i przemówi


Aubrey Plaza użyczy głosu Grumpy Cat - kotce, której wizerunek wykorzystano w popularnych na całym świecie memach internetowych. Zwierzę o ponurej minie doczeka się własnego filmu - "Grumpy Cat's Worst Christmas Ever", który wyprodukuje stacja Lifetime.

Aubrey Plaza użyczy głosu Grumpy Cat – kotce, której wizerunek wykorzystano w popularnych na całym świecie memach internetowych. Zwierzę o ponurej minie doczeka się własnego filmu – „Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever”, który wyprodukuje stacja Lifetime.
 
Premierę „Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever” zaplanowano na 29 listopada. Główna bohaterka filmu – Grumpy Cat – żyje w małym sklepie ze zwierzętami. Niestety nikt nie chce zabrać jej do domu. Zwierzę w gorzki sposób komentuje rzeczywistość. Podczas świąt Bożego Narodzenia, w sklepie pojawia się 12-letnia Chrystal. Okazuje się, że dziewczynka jako jedyna potrafi rozmawiać z Grumpy Catem.
 
W tytułową rolę wcieli się oryginalna Grumpy Cat, która tak naprawdę nazywa się Tardar Sauce. Zwierzę przemówi głosem Aubrey Plazy – gwiazdy serialu „Parks and Recreation”. Za produkcję filmu odpowiada Arturo Interian, a reżyserią zajął się Tim Hill.

 

źródło: Stopklatka

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments