Kocie modelki w Vogue


Masanori Akao jest autorem zdjęć do sesji "My kitty loves diamonds" zrealizowanej dla japońskiego wydania magazynu "Vogue". Przed obiektywem fotografa w pierwszej kolejności stanęły modelki w sukniach ślubnych oraz biżuterii od najlepszych projektantów.

Masanori Akao jest autorem zdjęć do sesji „My kitty loves diamonds” zrealizowanej dla japońskiego wydania magazynu „Vogue”. Przed obiektywem fotografa w pierwszej kolejności stanęły modelki w sukniach ślubnych oraz biżuterii od najlepszych projektantów, następnie ich głowy zostały zastąpione ujęciami kotów.

Od pewnego czasu zdjęcia modowe to prawdziwe fajerwerki nowatorskich pomysłów. Bywa, że trzeba się nieźle natrudzić, by znaleźć na zdjęciu ten element ubrania lub akcesoriów, który jest reklamowany. Współczesne zdjęcia mody skierowane są do młodego odbiorcy, utrzymywane w ostrych kolorach, wypełnione ludźmi i przedmiotami, które często „wychodzą” poza ramy kadru, przecząc tradycyjnym zasadom kompozycji. Wszystko, by przyciągnąć uwagę.

Przypomnimy, iż to nie jedyna w tym roku sesja z kocimi modelkami. Choupette, kotka samego Karla Lagerfelda, reklamuje własne kolekcje ubrań i kosmetyków do makijażu.

Cóż, nawet wielki świat mody docenia fotogeniczność mruczków 😉

 

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments