Konkurs Cat Madl II – Wiosna – jeszcze dziś czekamy na zgłoszenia!


Z okazji pierwszego dnia wiosny amnestia - jeszcze dziś można nadsyłać zdjęcia na nasz konkurs Cat Madl II Wiosna - ale naprawdę TYLKO DZIŚ! Mięciutkie pufy z wikliną i ceramiczne miseczki ufundowane przez markę Gourmet - czekają :)

 

Z okazji pierwszego dnia wiosny amnestia – jeszcze dziś można nadsyłać zdjęcia na nasz konkurs Cat Madl II Wiosna – ale naprawdę TYLKO DZIŚ! Mięciutkie pufy z wikliną i ceramiczne miseczki ufundowane przez markę Gourmet – czekają 🙂

Przypominamy zasady konkursu:

Wiosenna edycja konkursu – Cat Madl II czyli Koci Absolutny Top Model – wskazane nawiązanie do wiosny – najlepsze cztery zdjęcia z kotem zostaną nagrodzone kompletem składającym się z dizajnerskiego legowiska i miski ufundowanych przez markę Gourmet.

Zdjęcia należy wysyłać bezpośrednio do naszej specjalnej galerii "Cat Madl II – Wiosna" (kliknij tutaj), zaznaczając w formularzu dział "Cat Madl II – Wiosna – konkurs". Aby dodać zdjęcie, należy zalogować się do serwisu. Zdjęcia pojawią się po akceptacji redaktora serwisu w przeciągu 24 godzin.

UWAGA:

Jednym z warunków konkursu jest posiadanie i aktywacja konta w serwisie Koty.pl. Zapraszamy do założenia u nas konta – tylko wtedy będziemy mogli dodać zdjęcie do naszej konkursowej galerii 🙂

Jedna osoba może przysłać maksymalnie 2 zdjęcia – najlepiej w formacie 72dpi oraz wymiarach dłuższy bok max 700 pikseli i wadze do 200kB (większe mogą się nie wgrać do serwisu).

Nie mogą to być zdjęcia, które brały już udział w naszych konkursach foto!

 

Zapraszamy też do zaglądania do konkursowej galerii: "Cat Madl II – Wiosna"

Można oceniać, komentować – Wasze głosy weźmiemy pod uwagę 🙂

 

Uczestnik konkursu, przesyłając zgłoszenie:
1.oświadcza, że posiada autorskie prawa majątkowe do przesłanych na konkurs zdjęć,
2.oświadcza, że przesłane na konkurs zdjęcia bezpłatnie udostępnia do publikacji w serwisie koty.pl i materiałach reklamowych serwisu koty.pl oraz upoważnia organizatora do ich opracowania (edycji) w stopniu, jaki organizator uzna za stosowny i wskazany dla prawidłowej realizacji założeń konkursu, ze szczególnym uwzględnieniem konieczności dostosowania zdjęć do wymogów, jakie muszą zostać spełnione przy jego publikacji w formie elektronicznej.
3.wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie przesłanych danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.).
 
 
 Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments