Koszulki akcji „Zerwijmy łańcuchy” – ostatni dzwonek!


Akcja "Zerwijmy łańcuchy" już 15 września. Ostatni dzwonek, by zaopatrzyć się w koszulkę tegorocznej akcji. Takie same koszulki akcyjne będą mieli na sobie koordynatorzy we wszystkich miastach biorących udział w akcji.

Akcja „Zerwijmy łańcuchy” już 15 września. Ostatni dzwonek, by zaopatrzyć się w koszulkę tegorocznej akcji. Takie same koszulki akcyjne będą mieli na sobie koordynatorzy we wszystkich miastach biorących udział w akcji.

Aby kupić koszulkę, należy przelać 49 zł na konto: 85 1160 2202 0000 0001 5480 6133 (Petstar sp. z o. o., ul. Miączyńska 50, 02-637 Warszawa). W cenie jest wysyłka pocztą – jeśli ktoś chce otrzymać koszulkę kurierem, do tej kwoty powinien dodać 16 zł. Po zapłaceniu należy wysłać na adres [email protected] dane adresowe, gdzie koszulka ma zostać wysłana.Koszulki będą wysyłane po zarejestrowaniu wpłaty na koncie.
Dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany fundacji „Zwierzofani”.

Popierasz akcję? Chcesz pomóc w jej rozpowszechnieniu? A może chcesz pomóc edukować młodych i starszych? Koszulka akcyjna może być prezentem lub pamiątką i działać na wyobraźnię dłużej niż przez jeden dzień w roku 🙂

Szczegóły: www.zerwijmylancuchy.pl oraz https://www.facebook.com/ZerwijmyLancuchy

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/316156661864089/

Kontakt: [email protected]

 

 

organizatorzy:

          

 

 

partnerzy akcji:

          

 

 

 

patroni medialni:

               

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments