Kot uwięziony w kanapie przez cztery dni


O tym, że koty potrafią "zaginąć" nie ruszając się z mieszkania, ich opiekunowie wiedzą doskonale. Dla 10-letniego kota Crocketta z Grays w angielskim hrabstwie Essex zabawa w chowanego niemal nie skończyła się tragicznie.

O tym, że koty potrafią „zaginąć” nie ruszając się z mieszkania, ich opiekunowie wiedzą doskonale. Komu z Was nie zdarzyło się szukać kota przez kilka godzin, by znaleźć go… słodko śpiącego w szafie. Dla 10-letniego kota Crocketta z Grays w angielskim hrabstwie Essex zabawa w chowanego niemal nie skończyła się tragicznie.

66-letni małżonkowie Pauline i Bill Lowe postanowili pozbyć się swojej starej kanapy, oddając ją do sklepu z rzeczami używanymi. Nie zauważyli jednak, że podczas rozkładania i pakowania mebla, do środka wślizgnął się ich kot Crockett.
Kot miał szczęście, że kanapą już po czterech dniach ktoś się zainteresował. Nowi właściciele, po przewiezieniu mebla do domu, ze zdumieniem stwierdzili, że z jego wnętrza wydobywa się nieśmiałe miauczenie. Po rozłożeniu kanapy w jej kufrze znaleźli zestresowanego, wygłodzonego, ale wciąż przytomnego kota.

Crockett wrócił do państwa Lowe cały i zdrowy.

 

za: Daily Mail

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments