Kot w panierce. Gdzie? Na Facebooku

fot. Facebook/Cat Breading

Na najbardziej znanym portalu społecznościowym nowa moda - internauci masowo zamieszczają słitfocie swoich kotów w... kromkach chleba. Jeśli chcesz być trendy, musisz mieć na swoim profilu zdjęcie swojego kota, którego pyszczek otoczony jest świeżą kromką

Na najbardziej znanym portalu społecznościowym nowa moda – internauci masowo zamieszczają słitfocie swoich kotów w… kromkach chleba. Jeśli chcesz być trendy, musisz mieć na swoim profilu zdjęcie swojego kota, którego pyszczek otoczony jest świeżą kromką chleba. Takie koty nazwano „panierowanymi”.

Nie tylko zresztą koty. Moda zatacza coraz szersze kręgi, trafiają się już gołębie czy ludzie w wersjach „z panierką”.

„Panierowane koty” to akcja społeczna, która łączy miłośników tych zwierząt. Entuzjaści kotów z chlebkiem na głowie jednoczą się na stronie internetowej Breadedcat.com. Na wzmiankowanej stronie internetowej można też znaleźć dokładną instrukcję, jak panierować swojego pupila po raz pierwszy.

„Aby twój kot był »panierowany« należy wyciąć w kromce chleba otwór o średnicy o 2,5 centymetra większy niż głowa kota. Kromka musi ładnie otaczać uszy kota oraz jego głowę”.

Należy też pamiętać o tym, żeby kotu nie wyrządzić żadnej krzywdy. Twórcy akcji podkreślają to na swojej stronie internetowej i na Facebooku. „Jeśli kot podczas panierowania zaczyna się niepokoić i stresować należy przerwać zabieg”.

Pierwsze zdjęcia „Panierowanych kotów” zostały zrobione w 2011 roku.

 

źródło: dailymail, Facebook

 

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments