Wygraj książkę „Kot dla początkujących” – wyniki konkursu


Wyniki konkursu.

Poniżej znajdują się najciekawsze odpowiedzi, które zostały udzielone na pytanie konkursowe: Mówi się, że kot jest dobry na wszystko. Zgadasz się z tym stwierdzeniem? Uzasadnij! (pisownia oryginalna):

Mój kot prawie codziennie wysłuchuje mojego monologu. Pozwala mi się wygadać po całym dniu spędzonym w pracy. Zna wszystkie moje sekrety i moje trudności dnia codziennego. Jest dla mnie pocieszeniem w ciężkich chwilach, kimś kto rozbawi mnie gdy jestem smutna. Kimś kto przytuli mnie, gdy najbardziej tego potrzebuje. Dzięki niemu w nocy dużo łatwiej mi zasnąć, gdy uspokaja mnie swoim mruczeniem. Pomaga mi zwalczać pająki i wszelkie inne robactwo, które śmie pojawić się w moim domu. Zawsze pomaga mi przy papierkowej robocie z pracy siadając na stole i strącając na podłogę to, co według niego nie jest istotne i nie warto zaprzątać tym głowy. Jest towarzyszem moich posiłków, który dba o moja linię, pilnując bym nie zjadła za dużo i oddała mu część obiadu. Jest moim obrońcą i podąża za mną podczas każdego mojego spaceru po pobliskim lesie. Kot zdecydowanie jest dobry w każdej sytuacji i na każdy nastrój.

Kot jest dobry na wszystko, a wszystko jest dobrym powodem aby mieć kota. Kot doskonale nas uzupełnia. Jest to nasza domowa cząstka dzikości, niezależności, cieszenia się z rzeczy małych, czasami ostentacyjnego posiadania wszystkiego… pod ogonkiem ;). Bliskość kota pozwala nam na chwilę wyjść z klatki "odpowiednich" zachowań, sprawiając że wreszcie czujemy się wolni.

Gratulujemy!

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments