Nagroda „Serce dla Zwierząt” 2018 przyznana!


Po raz 15. redakcja portalu Psy.pl przyznała prestiżową nagrodę - kogo wybrali internauci?

W poniedziałek, 4 czerwca, w hotelu Bellotto w Warszawie, odbyła się jubileuszowa, uroczysta gala plebiscytu „Serce dla Zwierząt”. Tego wieczoru poznaliśmy laureatkę tegorocznej nagrody. W głosowaniu czytelników i internautów zwyciężyła pani Krystyna Seemayer, która prowadzi hospicjum dla starych i schorowanych psów Staruszkowo.

Czym jest Staruszkowo?

To przystań zlokalizowana w Krzewiu Małym, do której trafiają psy na ostatnie lata, a czasem i miesiące życia. Pani Krystyna otacza opieką ponad 40 psów – żaden z nich nie jest przeznaczony do adopcji. Czworonożni seniorzy przebywają w Staruszkowie do końca swoich dni, ciesząc się uwagą i miłością, której często nie zaznali przez całe życie.

Staruszkowo istnieje dzięki pani Krystynie, ale wsparcie zapewniają mu też wolontariusze i lekarze weterynarii, którzy robią, co mogą, by pomóc mieszkańcom psiego hospicjum. Sama pani Krystyna twierdzi, że opieka nad psimi seniorami daje jej szczęście i spełnienie.

fot. Celestyna Król

Towarzyszy mi ogromne zaskoczenie, wzruszenie i radość, że zauważono i doceniono moją pracę. I nie tyle chodzi tu o to, co robię, ale dla kogo to robię. I przez to zwrócono uwagę na stworzenia, które potrzebują pomocy. Ta nagroda jest symbolem dla moich staruszków – powiedziała wzruszona laureatka.

Nagrodę wręczyła pani Krystynie Joanna Krupa, która kod lat aktywnie wspiera liczne akcje i inicjatywy na rzecz zwierząt. Całość wczorajszej uroczystości poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Pełną relację z gali wraz ze zdjęciami znajdziecie TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy tegorocznej laureatce!

Partner główny

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments