Poe Poe ma słynne spojrzenie kota ze Shreka. Wykorzystuje je za każdym razem, gdy czegoś chce!

fot. www.instagram.com/masterpoepoe

Wielkie, okrągłe oczy, błagające spojrzenie i specyficzny układ łapek. Kot ze Shreka ma swojego sobowtóra! Poznajcie Poe Poe.

Każdy koci opiekun doskonale wie, że mruczki, gdy czegoś chcą, wykazują się sprytem i cierpliwością. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie kojarzy hipnotyzującego spojrzenia kota ze Shreka. Dla wielbicieli tych oczu mamy świetną wiadomość! Mianowicie sobowtór tego kota o niezwykle rozczulającym spojrzeniu istnieje naprawdę. Poznajcie rudego kota Poe Poe, nazywanego mistrzem manipulacji. Jemu po prostu się nie odmawia.

Mojemu spojrzeniu się nie oprzesz!

Rudy manipulator trafił do domu Deborah, gdy miał 8 tygodni. Obecnie Poe Poe ma 8 miesięcy i za każdym razem, gdy czegoś chce, wykorzystuje pewną sztuczkę. Jaką? Przybiera pozę i spojrzenie słynnego kota w butach, którego na pewno kojarzycie ze Shreka.

Cóż, to działa. Wcale nie jesteśmy zdziwieni tym, że Deborah De Asis – opiekunka rudzielca – nie jest w stanie oprzeć się spojrzeniu pupila. My bowiem też nie moglibyśmy mu niczego odmówić.

"kot w butach" leży w misce
fot. www.instagram.com/masterpoepoe

Adoptowaliśmy go, gdy miał 8 tygodni. Jest bardzo zabawny, słodki i zaczepny. Lubi się przytulać. Każdego ranka miauczy, dopóki się nie obudzimy i nie zwrócimy na niego uwagi. Lubi też leżeć w swojej ulubionej misce. A jego mimika jest bardzo różnorodna – opowiada Deborah De Asi.

Poe Poe po raz pierwszy zrobił spojrzenie kota ze Shreka miesiąc temu, kiedy to jego opiekunka trzymała paczkę ze smakołykami. Teraz rudzielec wykorzystuje swoje manipulatorskie umiejętności przy każdej nadarzającej się okazji.

Staram się nie dawać mu za dużo, bo zaczyna zbytnio przybierać na wadze – relacjonuje Deborah De Asi.

Sobowtór kota ze Shreka podbija serca internautów

Poe Poe ma swoje 5 minut sławy. Deborah De Asi uwieczniła – godny Oscara – występ rudzielca i opublikowała nagranie w popularnej aplikacji TikTok. Filmik polubiło ponad 44 tysiące osób.

@masterpoepoe

gib me or else ….. 😡 #foryou #foryoupage #fyp #catsoftiktok #tiktokforcat #cute #kitten #gingercat #viral #cutepets

♬ Ghibli-like music box (Chelesta) – Kagimoto Hazuki

„Kot ze Shreka” ma również konto na Instagramie, na którym możecie zobaczyć świetne zdjęcia tego wyjątkowego rudzielca!

źródło: www.boredpanda.com | zdjęcie główne: www.instagram.com/masterpoepoe

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments