Praca marzeń kociarza


Do tej pracy nie potrzebujesz rzucającego na kolana CV ani znajomości kilkunastu języków obcych - wystarczy, że znasz koci.

Klinika weterynaryjna Just Cats Veterinary Clinic & Cattery poszukuje pracowników, którzy będą zabawiaczami kocich pacjentów. W ramach swoich obowiązków będą musieli głaskać koty, tulić, pieścić, czule szeptać do uszek i dbać o ogólny stan psychiczny czworonogów. Wszak zdrowa psyche sprzyja zdrowieniu fizycznemu – także u kocich chorowitków.

Wynagrodzenie zawodowego głaskacza kotów ma wynosić między 20 a 25 tysięcy funtów rocznie i będzie uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Podstawowy i najważniejszy wymóg to – umiejętność skutecznego zabawiania kotów.

Mile widziane kwalifikacje weterynaryjne, potwierdzone stosownymi dokumentami. Istotne są też cechy osobowości przyszłego pracownika – szanse na nową posadę ma ten, kto „nie jest głośny i posiada umiejętność spokojnego przemawiania i szeptania do kotów, tak by uspokoić zszargane nerwy niektórych pacjentów”.

Szanse na nową pracę zwiększą też gładkie i miękkie dłonie oraz znajomość mowy ciała mruczków i rozpoznawanie różnych rodzajów kociego mruczenia.

Ostatnim punktem rekrutacji będzie weryfikacja zgłoszenia przez radę weterynarzy.

Stosowne ogłoszenie pojawiło się na fanpage kliniki 24 maja br. W ciągu dwóch dni zostało udostępnione przez 313 osób.

praca dla kociarza
fot. screen Facebook

Zanim ruszycie pisać listy motywacyjne, upewnijcie się, że Wasz mruczek nie będzie za Wami tęsknił. Praca marzeń kociarza czeka – tyle że w Irlandii.

Jeśli to Was nie odstrasza, piszcie na adres Kliniki: miaow @ justcats.ie (bez spacji).

Powodzenia!

Autor: Joanna Nowakowska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments