Princess Monster Truck – niezwykle urocza kotka-wampirka


Swój nietypowy wygląd zawdzięcza wystającym zębom, który wykorzystuje, by pomóc innym domowym zwierzętom. Oto kotka-wampirka.

Ta kotka zdecydowanie nie należy do klasycznych piękności, ale jednego nie można jej odmówić – ma wspaniałą osobowość. Mimo wystających zębów i nietypowej urody, która nie każdego może zachwycić, szturmem zdobywa kolejnych wielbicieli. Co więcej, właściciele kotki wykorzystują jej popularność, by pomagać potrzebującym zwierzętom w znalezieniu nowego domu. Oto kotka-wampirka, czyli Princess Monster Truck!

Princess Monster Truck

Pewnego dnia Tracy Timmons i Joseph Bryce wracali z kolacji, kiedy nagle dostrzegli wałęsającego się, wychudzonego zwierzaka. Kotka była wyczerpana, głodna i wyglądała na zaniedbaną – jej sierść pokrywały liczne kołtuny. Było ciemno, dlatego para, która znalazła kotkę, nie od razu zauważyła jej mały defekt, czyli wystające zęby. Dopiero gdy miauknęła, ich oczom ukazał się cały pyszczek kota, który upodabnia go do… małego wampirka.

Kiedy zobaczyłam pyszczek kotki, krzyknęłam i powiedziałam:” Co to jest? ” – wspomina Tracy Timmons.

Nowi właściciele zdecydowali, że nie mogą zostawić kotki samej i udali się z nią do weterynarza, który zapewnił ich, że wygląd zwierzęcia jest wynikiem wady wrodzonej. Co więcej, taka wada zgryzu często zdarza się u przedstawicieli rasy pers. To właśnie wystające zęby przyczyniły się do tego, że Tracy Timmons i Joseph Bryce, nazwali kotkę Princess Monster Truck.

By pomagać innym

Princess Monster Truck szturmem podbija serca internautów. Jak przystało na gwiazdę, jej wizerunek kształtowany jest za pośrednictwem najbardziej popularnych mediów społecznościowych, m.in. Facebooka, Instagrama, Pinteresta i Youtube’a. Ponadto powstała strona internetowa, na której można kupić kubki, torby czy bluzy z podobizną Princess Monster Truck.

Co więcej, umieszczane treści na kontach społecznościowych czarnej księżniczki niosą ze sobą bardzo istotny przekaz. Publikowane są tam nie tylko fotografie ukazujące codzienność kotki-wampirki, ale także zdjęcia innych zwierząt, które poszukują nowych domów. Właściciele Princess Monster Truck chcieliby, aby dzięki ich kotce więcej osób decydowało się na adopcję zwierzaka niż na jego kupno.

Co sądzicie o Księżniczce Monster Truck, podoba się wam? My uważamy, że jest bardzo słodkim kociakiem i przypominając wampirka, wygląda naprawdę przeuroczo. To właśnie jej niedoskonałość czyni ją tak wyjątkową!

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments