„Serce dla Zwierząt” – nie zwlekaj, zagłosuj!


Kto w tym roku otrzyma nagrodę? Wciąż macie czas, by o tym zdecydować!

Już 4. czerwca poznamy laureata tegorocznego plebiscytu „Serce dla Zwierząt”. W tym roku nagroda zostanie przyznana po raz piętnasty – spośród ośmiu kandydatów tylko jeden może otrzymać najwyższe wyróżnienie. A jest spośród kogo wybierać – zapewniamy, że każda nominacja jest naprawdę wyjątkowa!

Wśród kandydatów znaleźli się zarówno znani, jak i nieznani; dorośli oraz dzieci. Każdy z nich udowodnił, że los zwierząt nie jest mu obojętny i inspiruje innych swoją postawą. Chcecie wiedzieć więcej? Pełną listę nominowanych znajdziecie na stronie internetowej plebiscytu – poszczególne sylwetki zostały też zaprezentowane na łamach portalu Psy.pl. Kandydatury możecie poznać też w tym momencie – wystarczy, że obejrzycie poniższe nagranie:

Zagłosuj w plebiscycie „Serce dla Zwierząt”!

Przypominamy, że o tym, kto powinien otrzymać nagrodę, decydują użytkownicy – a więc właśnie wy. Zachęcamy do udziału w głosowaniu za pośrednictwem formularza na stronie plebiscytu – www.sercedlazwierzat.pl. Pod tym adresem znajdziecie też instrukcję dotyczącą głosowania SMS-owego.

Uwaga: na wasze głosy czekamy tyko do 24.05 – warto się pospieszyć!

Pomóżcie zdecydować, kto w tym roku ma największe Serce dla Zwierząt!

Wyniki głosowania zostaną podane na stronie www.sercedlazwierzat.pl, na portalach Psy.pl i Koty.pl oraz w magazynie „Mój Pies i Kot”, miesięczniku „Moje Smaki Życia” i tygodniku „Kropka TV”

Partner główny

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments