„Serce dla Zwierząt” 2021. Oddaj głos w plebiscycie!


Jak co roku portal Psy.pl organizuje plebiscyt „Serce dla Zwierząt”, a portal Koty.pl jest tego patronem. Do kogo trafi statuetka i tona karmy? Zdecyduj o tym i oddaj głos na swojego faworyta!

Każdego roku o tytuł laureata ubiega się ośmioro kandydatów. Szlachetną ósemkę wybraną przez redakcję portalu Psy.pl łączy jedno – bezwarunkowa miłość do zwierząt i chęć niesienia pomocy. Ową ósemkę tworzą osoby, które nie mogą i nie chcą przejść obojętnie wobec cierpienia braci mniejszych, a ich postawa powinna być wzorem do naśladowania na każdego z nas. Kto zostanie tegorocznym laureatem? To zależy wyłącznie od ciebie – drogi internauto. Czasu zostało już naprawdę niewiele. Nie zwlekaj i oddaj głos na swojego faworyta! 

Do kogo trafi statuetka i tona karmy od NESTLÉ PURINA?

Jak co roku laureatowi plebiscytu „Serce dla Zwierząt” wręczona zostaje pamiątkowa statuetka. Ale to nie wszystko! Główny partner akcji – NESTLÉ PURINA – przygotował dla zwycięzcy tonę karmy dla czworonogów. Do kogo trafią wyjątkowe nagrody? Dowiemy się o tym już niebawem.

Oddaj głos w plebiscycie!

Wśród tegorocznych nominowanych do prestiżowej nagrody „Serce dla Zwierząt” znaleźli się:

Kto z nich zasługuje na wygraną – statuetkę i tonę karmy od NESTLÉ PURINA? Masz swojego faworyta? Nie zwlekaj i oddaj na niego głos. Głosowanie trwa tylko do 12 czerwca!

Swój głos można oddać na stronie: www.psy.pl/glosowanie-sdz.

Na stronie akcji www.sercedlazwierzat.pl znajduje się więcej informacji o plebiscycie.

Regulamin głosowania znajduje się TUTAJ.

Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Aby zagłosować w plebiscycie „Serce dla Zwierząt” 2021, KLIKNIJ TUTAJ!

Organizator

Partner główny

Partner

 

Patroni medialni

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments