Ten kot ma obsesję na punkcie pudełek. Ale to nie wszystko – właśnie odkrył nową rozrywkę!

fot. screen z filmiku www.thedodo.com

Na pewno widzieliście w internecie filmiki przedstawiające przejażdżki kotów na... automatycznych odkurzaczach. Poznajcie Tazo, który ma obsesję na punkcie kartonów i przy okazji odkrywa nową rozrywkę.

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał o kociej obsesji na punkcie kartonów? Raczej nie! Kociarze wielokrotnie boleśnie przekonali się, że zawartość opakowania – nawet, jeśli był tam wypasiony drapak – wcale nie interesowała mruczka tak bardzo, jak kartonowe pudło. Mniejsze, większe, kolorowe, szare – to wszystko jest nieważne, bo radość z niego jest taka sama. Tazo to kot, który w tej kwestii wcale nie różni się od innych mruczków. Co więcej, odkrył nową rozrywkę!

Tazo i jego kartonowa miłość

Kristina Jeon kilka miesięcy temu przygarnęła kota i dała mu na imię Tazo. Chociaż wciąż się muszą siebie uczyć, opiekunka szybko odkryła obsesję kota na punkcie kartonowych pudełek. Jak zapewnia, mruczek mógłby w nich przebywać całymi dniami.

Tazo uwielbia pudełka i plastikowe torby. Najbardziej lubi te dni tygodnia, kiedy do domu przybywają paczki lub zakupy spożywcze w torbach foliowych – mówi Kristina Jeon.

źródło: www.thedodo.com | zdjęcie główne: screen z filmiku www.thedodo.com

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments