Usmażył własnego kota, by go zjeść


Pewien 28-letni mężczyzna z Monticello w Minnesocie został oskarżony o torturowanie i znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Właściciel mieszkania doniósł na policję, iż z mieszkania wydostaje się dziwny zapach spalenizny.

Pewien 28-letni mężczyzna z Monticello w Minnesocie został oskarżony o torturowanie i znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Właściciel mieszkania doniósł na policję, iż z mieszkania wydostaje się dziwny zapach spalenizny. Równolegle wpłynęło doniesienie od ojca mężczyzny, zaniepokojonego dziwnymi komentarzami syna. Policjanci na miejscu znaleźli 28-letniego Cody Alexandra Manna, który od razu przyznał się do uśmiercenia własnego kota, bo – jak tłumaczył – chciał spróbować kociego mięsa pieczonego z cebulą. Nie widział nic złego w swoim czynie.
W piekarniku znaleziono poćwiartowane i pozbawione skóry części ciała kota, częściowo upieczone. W lodówce – skórę i wnętrzności. W łazience pełno krwi i sierści, a także zakrwawiony kuchenny nóż.
Cody w przeszłości był narkomanem oraz podejrzanym o zaburzenia psychiczne. Przertansportowano go do szpitala psychiatrycznego celem obserwacji. Potem ma trafić do aresztu.
 

 

źródło: CBS Minnesota

 

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments