25 najlepszych kocich tatuaży

Popularność „kocich” tatuaży wzrasta nie tylko ze względu na rosnącą wśród ludzi miłość do kotów, ale także na głęboką symbolikę, która kryje się pod postacią tego zwierzęcia.

Już w starożytnym Egipcie kot był obiektem kultu, a jego zabicie karane było śmiercią. Grecy widzieli w nim symbol czystości, pożądania i przebiegłości. Dziś kojarzony jest przede wszystkim z niezależnością, wygodą, pewnością siebie i wytwornością. Nic więc dziwnego, że wiele osób, decydując się na tatuaż, sięga właśnie po motyw kota.

Delikatny, niewielki wzór za uchem, na nadgarstku, szyi czy kostce lub bardziej rozbudowany motyw na większej powierzchni ciała, decyzja należy do Ciebie!

My podpowiadamy, jakie wzory są dziś najbardziej popularne!

Kocie wzory możemy dopasować do naszego temperamentu, od słodkich po drapieżne, od wytwornych po zabawne. Popularnością cieszą się zarówno motywy kreskówkowe, jak i te odwzorowujące prawdziwe zwierzęta.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zmysłowo wyginającego się kociaka, czy postawisz raczej na zabawny, bajkowy motyw, ważne, żeby pasował do Ciebie i nosił się dobrze!

Autor: Małgorzata Puzyr