Uczyń koci świat lepszym! Fundacja na Ratunek Bezdomniakom apeluje o pomoc dla swoich podopiecznych


Organizacje działające na rzecz zwierząt utrzymują się głównie z datków. Fundacja na Ratunek Bezdomniakom również. Wolontariusze apelują o wsparcie i pomoc dla swoich kocich podopiecznych.

Aby pomagać zwierzętom, nie wystarczy jedynie dobre serce. Potrzeba też pieniędzy. Dla wielu kotów czy psów fundacje są przystanią, która pomaga im uleczyć nie tylko ciało, ale i duszę. Fundacja na Ratunek Bezdomniakom została stworzona z myślą o skrzywdzonych i potrzebujących kotach. Jednak, by dalej mogła nieść pomoc, prowadzić szpitalik i kociarnię, potrzebuje wsparcia osób, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Koty w potrzebie

Bezdomne, skrzywdzone, schorowane i pozostawione na pastwę losu – taka niestety jest rzeczywistość niektórych kotów. Tych potrzebujących jest jednak zbyt wiele. Fundacja na Ratunek Bezdomniakom każdego dnia wkłada mnóstwo serca w opiekę nad każdym podopiecznym, a wszystko po to, by zapewnić im godne życie. Choć miłość i troska potrafią wiele zdziałać, to niestety nie są wystarczające. Potrzeba też środków finansowych.

W ostatnim czasie w wyniku interwencji z podpoznańskiej wsi do fundacji trafiły 23 koty – jednego z nich nie udało się uratować. Koty, które codziennie walczą o każdy swój oddech. Koty, które pilnie potrzebują kosztownego leczenia – bez niego nie mają szansy na przeżycie. I chociaż w kociarni jest miejsce dla każdego z nich, to pokrycie kosztów opieki zdrowotnej przerosło pracowników organizacji. Wiedzieli jednak, że nie mogą zostawić mruczków bez pomocy.

Pomóż uczynić koci świat lepszym

W międzyczasie kilku podopiecznych fundacji poważnie zachorowało. Każdy z nich generuje koszty. Codziennie około 59 kotów czeka cierpliwie na posiłek – dodatkowo też 14 kotów wolno żyjących. Zaczyna brakować pieniędzy, a dotychczasowe zapasy żywności się kurczą. Możesz jednak temu zapobiec. Fundacja na Ratunek Bezdomniakom apeluje o pomoc dla potrzebujących kotów. To dzięki wsparciu ludzi dobrych serc organizacja dalej może prężnie działać – leczyć, szukać podopiecznym nowych domów i po prostu czynić koci świat lepszym.

Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę, kliknij TUTAJ. Z kolei po tym linkiem: www.ratujemyzwierzaki.pl/brakujejedzenia została utworzona zrzutka na jedzenie dla kotów. Możesz też kupić karmę dla podopiecznego: dlaschroniska.pl.

Zapisz się do newslettera Koty.pl i otrzymuj ciekawe treści przed innymi!

źródło i zdjęcie główne: www.ratujemyzwierzaki.pl

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments