„O kocie w kłopocie” – gra dla kociarzy (i nie tylko) pod patronatem Koty.pl!

fot. materiały PR

Nawet najspokojniejsze koty czasem pakują się w... kłopoty. Najnowsza gra wydawnictwa Trefl Joker Line pozwala wcielić się w rolę kociaka, który znalazł się daleko od domu i próbuje do niego wrócić.

Katastrofa, kocie – zgubiłeś się. Obudziłeś w naczepie ciężarówki, samotny, zdezorientowany i zziębnięty. Chcesz jak najszybciej wrócić do domu, ale gdzie on jest? Okolica wygląda obco, budynki są do siebie podobne, a ty jesteś coraz bardziej głodny. Może mieszkający tu ludzie cię nakarmią? Nie poddawaj się! Krok po kroku, zbierając wskazówki, na pewno odnajdziesz swój dom. Tak właśnie zaczyna się przygoda oraz nowa gra dla wielbicieli kotów i nie tylko!

Kotku, gdzie twój dom?

„O kocie w kłopocie” to najnowsza propozycja wydawnictwa Trefl Joker Line, której patronuje portal Koty.pl. Uczestnicy rozgrywki wcielają się w role zagubionych kotków, które muszą jak najprędzej odnaleźć swoje domy. Rzecz jednak w tym, że droga wiedzie przez nieznane okolice, a na trasie czeka wiele niewiadomych. Koty mogą napotkać zarówno pomocnych ludzi, jak i nieprzewidziane przeszkody. Komu dopisze szczęście, a komu powinie się łapka?

W grze może wziąć udział od dwóch do czterech graczy, najlepiej w wieku powyżej dziesięciu lat. Średni czas trwania rozgrywki to 30 minut, choć niewykluczone, że kocie wędrówki okażą się znacznie bardziej wciągające. Zwłaszcza jeśli do grona graczy dołączą „prawdziwe” ciekawskie mruczki i zapragną np. poprzestawiać łapkami pionki na planszy 😉

gra dla wielbicieli kotów
fot. materiały PR

W każdym pudełku znajdziemy:

  • 4 puchate pionki małych kotków
  • karty posiłku
  • karty szczęścia
  • karty pecha
  • 16 kafelków planszy
  • 18 żetonów domu
gra dla wielbicieli kotów
fot. materiały PR

„O kocie w kłopocie” na Koty.pl!

Z przyjemnością informujemy, że portal Koty.pl jest patronem merytorycznym gry „O kocie w kłopocie”. W związku z tym faktem już wkrótce będziemy mieli dla was miłą niespodziankę. Razem z Trefl Joker Line szykujemy konkurs, w którym będzie można wygrać najnowszą grę marki! To świetna propozycja na długie wieczory w gronie rodziny lub przyjaciół oraz – oczywiście – kotów.

Szczegóły pojawią się już wkrótce, więc bądźcie czujni! Zachęcamy was do obserwowania strony Koty.pl na Facebooku oraz naszego profilu na Instagramie – upewnijcie się, że nic wam nie umknie!

materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Trefl Joker Line

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments