Myślała, że jej kotka choruje. A kicia to zwyczajny wilkołak


„Jest piękna. Pilnuj jej, jak oka w głowie, aby nikt ci jej nie ukradł” - piszą internauci. Poznajcie Gracie - kotkę, która wyróżnia się „wilkołaczym” wyglądem.

Ta kotka szturmem podbija internet. Nietypowy i dość charakterystyczny wygląd Gracie wzbudził ogromne zainteresowanie wśród użytkowników mediów społecznościowych. Chociaż początkowo 29-letnia opiekunka kotki była nim zaniepokojona, to teraz już wie, że nie ma powodów do obaw. Co więcej, kicia jest po prostu wyjątkowa!

Gracie
fot. www.instagram.com/graciewolfcat

Nietypowy wygląd Gracie

Brianna Walton jest opiekunką dwóch kotek, które miały poród w tym samym terminie. Na świat przyszło łącznie aż 12 kociąt! Wśród nich urodziła się ona – malutka Gracie. Chociaż początkowo nic nie wskazywało na to, że odróżnia się od pozostałych kociąt z miotu, to z czasem jednak zaczęła znacząco od nich odstawać. Wygląd Gracie zdecydowanie różnił się zarówno od wyglądu jej rodzeństwa, jak i rodziców. Ponadto kotka była mniejsza i sprawiała wrażenie mniej aktywnej w przeciwieństwie do swoich sióstr czy braci. Zaczęła też tracić coraz więcej sierści. Zaniepokojona opiekunka zabrała więc kociaka do lekarza weterynarii. Po przeprowadzeniu różnych badań i dogłębnej analizie wyników weterynarz stwierdził, że Gracie jest zupełnie zdrowa! Skąd zatem jej nietypowy wygląd?

Jest kotem czy wilkołakiem?

Wygląd kotki nie dawał Briannie spokoju. Coraz częściej nachodziła ją myśl, że wygląda jak… wilkołak. Fotografka i opiekunka kotki zaczęła więc szukać informacji w internecie. Przypuszczenia kobiety okazały się słuszne. „Wilkołaczy” wygląd Gracie jest bowiem wynikiem naturalnej mutacji genetycznej. To dość młoda i rzadka rasa kotów – lykoi, o której mówi się właśnie, że to wilkołak w kociej skórze.

Kotka rozwija się prawidłowo i obecnie dokazuje tak samo, jak jej rodzeństwo. Gracie doczekała się sesji zdjęciowej, a także profilu na Instagramie. Prawdziwą popularność przyniósł kotce jednak filmik opublikowany na popularnym serwisie – TikToku, który został odtworzony ponad 18,2 mln razy!

kot wilkołak
fot. www.instagram.com/p/COYgRrznn27

Po więcej zdjęć i filmików Gracie zapraszamy na jej Instagram: www.instagram.com/graciewolfcat, a także na TikToka: www.tiktok.com/@graciewolfcat.

źródło: www.boredpanda.com| zdjęcie główne: www.instagram.com/graciewolfcat

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments