Quiz: Jakim typem kota domowego jesteś?


Zastanawiałeś się kiedyś, jakim byłbyś kotem? Warto wiedzieć, jaki koci typ reprezentujemy!

Sprawdź swoje odpowiedzi!

Najwięcej odpowiedzi A. Tańczący z miskami – jedzenie to twoja największa pasja. Jesteś gotów naprawdę wiele zrobić, aby dostać upragniony smakołyk. Co oczywiste, raczej nie umiesz sobie odmówić małego co nieco. To posiłki porządkują twój rytm dnia i są najciekawszą atrakcją podczas wszystkich imprez czy podróży.

Najwięcej odpowiedzi B. Aryskotrata – cenisz sobie wygodę i bezpieczną przestrzeń. Nie lubisz gwałtownych zmian, za to doceniasz ład i porządek. Masz pewne nawyki, do których inni powinni się dostosować. Sygnalizujesz to nie wprost, ale za pomocą wielu małych gestów, na przykład ostentacyjnego ignorowania kogoś, kto działa nie po twojej myśli.

Najwięcej odpowiedzi C. Myśliciel przyokienny – jesteś typem marzyciela i samotnika. Nie szukasz uwagi i lubisz spędzać czas z samym sobą. To nic złego, że cenisz swoje własne towarzystwo, a w ramach relaksu siadasz przy oknie i rozmyślasz o wydarzeniach minionego dnia.

Najwięcej odpowiedzi D: Śpioch zwyczajny – czy trzeba coś dodawać? Jeśli zastanawiasz się, jakim typem domowego kota jesteś i wychodzi ci ta odpowiedź, to już wiadomo, co jest twoją ulubioną… czynnością. Nie trzeba ci mówić, że każde miejsce jest dobre na ucięcie sobie drzemki, jednak im przytulniej, cieplej i bardziej miękko, tym lepiej.

Pochwalisz się w komentarzu, jakim typem kota domowego jesteś? Czekamy! A jeśli chcesz rozwiązać kolejny quiz i dowiedzieć się, jak dobrze znasz kocie przysłowia, kliknij TUTAJ.

Autor: Julia Dzierżak
Array