Spersonalizowana biżuteria z odciskiem nosa pupila!

fot. www.instagram.com/kaleenwolfedesigns

Kiedy Kaleen Wolfe opublikowała w mediach społecznościowych naszyjnik z odciskiem nosa swojego kota, miłośnicy zwierząt również chcieli mieć taką pamiątkę.

Zaczęło się niewinnie – od wykonania biżuterii z odciskiem linii papilarnych synka. Teraz ma mnóstwo pracy, bo zamówienia na spersonalizowane naszyjniki spływają z całego świata, również od miłośników zwierząt. Kaleen Wolfe to projektantka z Pensylwanii, która już od kilku lat tworzy ręcznie robioną pamiątkową i unikalną biżuterię. 

Unikalna biżuteria

Wyjątkowe spersonalizowane naszyjniki powstają w środkowej Pensylwanii, a dokładniej w niewielkiej pracowni, znajdującej się w domu projektantki. Kaleen Wolfe od dawna interesowała się biżuterią. Po urodzeniu dziecka postanowiła obdarować najbliższych pamiątkową biżuterią z odciskiem linii papilarnych synka. Zachęcona pozytywnym odbiorem opublikowała w mediach społecznościowych naszyjnik z odciskiem nosa swojego kota. Od tego czasu po wykonanie unikalnej biżuterii zgłaszają się klienci z całego świata.

Jestem osobiście zaangażowana w każdy etap prowadzenia mojego biznesu jubilerskiego – od odpowiadania na wszystkie e-maile i telefony, po tworzenie biżuterii. Uwielbiam możliwość prawdziwego poznania moich klientów – i bardzo mocno wierzę, że te relacje, które buduję, pomagają mi lepiej stworzyć dla każdego coś szczególnie wyjątkowego – powiedziała Kaleen Wolfe.

Kaleen Wolfe w każdy projekt wkłada całe swoje serce, a jej ulubionym jest asymetryczne serce, które łączy odcisk łapy zwierzęcia i odcisk linii papilarnych opiekuna – choć kombinacje mogą być dowolne. Jak sama o nim mówi „jest to niezwykle oryginalny naszyjnik, który jest całkowicie spersonalizowany”.

fot. www.instagram.com/kaleenwolfedesigns

Odcisk nosa lub łapy pupila na zamówienie

Aby wykonać unikalną biżuterię, Kaleen Wolfe najpierw wysyła klientowi specjalne foremki i masę wraz z instrukcją. Taki odcisk należy później odesłać do projektantki. Proces odciskania noska lub łapki kota czy psa w specjalnej masie plastycznej trwa zaledwie 2 sekundy i jest całkowicie bezpieczny dla zwierzęcia. Dopiero na podstawie otrzymanego odcisku w masie wykonywana jest właściwa srebrna zawieszka. Istnieje również możliwość wygrawerowania napisu. Czas realizacji wynosi około tygodnia do dwóch.

Chętni mogą zajrzeć na Etsy, gdzie SayWhatCreations umożliwia zakup wisiorka. Koszt spersonalizowanego naszyjnika waha się od ponad 500 do ponad 700 zł – w zależności od rodzaju.

Podoba wam się taka biżuteria?

źródło: www.thebrokedog.com| zdjęcie główne: www.instagram.com/kaleenwolfedesigns

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments