Fat Fred – kot na diecie


Poznajcie puszystego kocura, który stał się sławny za sprawą dowcipnych karteczek wywieszonych w pewnej klinice weterynaryjnej...

Mówi się, że kochanego ciałka nigdy za wiele. Ten pogląd z pewnością podziela biało-bury kocur o wymownym imieniu Fat Fred (Gruby Fred)…

Tu mieszka Fat Fred

Fat Fred mieszka w Furry Friends Animal Hospital w Harvey, w stanie Luizjana. Być może nikt by nigdy o nim nie usłyszał, gdyby nie kilka zabawnych karteczek wywieszonych na drzwiach placówki. To właśnie one zaintrygowały jednego z przechodniów, który sfotografował je i zaprezentował szerszej publiczności za pośrednictwem serwisu Imgur.

fat frank
fot. imgur.com/user/KneeAppallingTanIceCream

Wygląda na to, że właściciele kliniki przygotowali zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące jej puszystego lokatora. Z żartobliwego „ogłoszenia” dowiadujemy się, że:

  • Kot ma na imię Fat Fred i jest kocurem.
  • Nie jest w ciąży.
  • Waży ponad 12 kg (!).
  • Jest na diecie, która – jak na razie – średnio pomaga.
  • Kocha ludzi i można go pogłaskać.
  • Zdarza mu się siadać na małych dzieciach.
  • Lubi być drapany w okolicach bioder.

Autorzy karteczki zapobiegliwie informują też, że kocura nie można adoptować (najwyraźniej sporo osób jest tym zainteresowanych), ale „są dostępne mniejsze modele” 😉 Na zdjęciu widać też, że ktoś dokleił jeszcze jedną karteczkę, na której widnieje napis w języku hiszpańskim „najgrubszy kot Fat Fred”.

Viralowy grubasek

Użytkownik, dzięki któremu internauci usłyszeli o zabawnym grubasku, zrobił też zdjęcie obiektowi całego zamieszania. Wprawdzie tego konkretnego dnia klinika była zamknięta, ale udało mu się uchwycić mruczka przez szybę.

fat fred
fot. imgur.com/user/KneeAppallingTanIceCream

No cóż, raczej nie da się tego ukryć – imię Fat Fred wydaje się całkiem adekwatne. Patrząc na wylegującego się w słońcu kocura rozumiemy też, dlaczego budzi zainteresowanie klientów kliniki i przechodniów. Musi być ono spore, skoro ktoś uznał z stosowne zebranie kluczowych informacji o kocie i wywieszenie ich na widoku.

Today's cat is Fat Fred… read the signs to enjoy this more

Publiée par Khelladon Kathos sur Samedi 28 décembre 2019

Po tym, jak tak sympatyczna historyjka stała się viralem, mruczek prawdopodobnie zyska jeszcze więcej fanów! Na razie pod zdjęciami pojawiają się liczne komentarze, w których internauci wyrażają solidarność z będącym na diecie kocurem. My również trzymamy za niego kciuki!

źródło: coleandmarmalade.com | zdjęcia: imgur.com/user/KneeAppallingTanIceCream

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments