Przegląd tygodnia #10. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

O czym pisaliśmy w minionym tygodniu? Chociażby o tym, jak długo kot może nie jeść i o kocie, który wygląda jak postać ze Shreka. Ale to nie wszystko.

Obawiasz się, że w natłoku codziennych obowiązków między drapaniem kota za uchem a odpowiadaniem mu na miauki, umknął ci jakiś tekst? Spokojnie. Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. A jest co czytać… Dlatego już nie zatrzymujemy i życzymy przyjemnej lektury.

Po dwutygodniowej wycieczce roczna kotka Kiara – serwal – wróciła do domu.


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami codziennie ratuje opuszczone i zaniedbane zwierzaki. Dzięki organizacji kolejne koty, psy, a nawet jaszczurki trafiają do bezpiecznego schronienia. Co wydarzyło się tym razem?


500 funtów kary będzie musiał zapłacić właściciel mruczka, który ukończył 20 tygodni i nie jest oznakowany. Taka jest planowana kara za brak czipa.


Ten mruczek wygląda jak animowany! Stał się przez to hitem popularnego portalu społecznościowego.


Na jak długo można zostawić kota bez jedzenia? I kiedy udać się do weterynarza, gdy kot sam z siebie postanowił prowadzić strajk głodowy?

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Koty.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „Poznaj całą prawdę o kotach”

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments