Quiz: gdybyś był kotem, jaką karmę byś wybrał?


O gustach się nie dyskutuje, ale można je poznawać. Jaki jest twój? Sprawdź!

Sprawdź swoje odpowiedzi!

Najwięcej A. Domowej roboty karma z naturalnych i świeżych składników. Lubisz domowe jedzenie. Cenisz sobie wysoką jakość produktów i sprawdzone przepisy. Nie przepadasz za eksperymentami, jeśli nie są one przeprowadzane twoimi łapkami we własnej kuchni. Sprawdzone przepisy na domowe jedzenie dla kota znajdziesz TUTAJ.

Najwięcej B. Rybna puszka lub saszetka. Uwielbiasz eksperymentować ze smakami, ale nie lubisz się przemęczać. Szczególnym upodobaniem darzysz kuchnię śródziemnomorską. Jesteś skłonny wybierać dania, które ktoś przygotuje za ciebie. Nie mogą one być jednak banalne – połączenia cielęciny z mango lub krewetek z wołowinką, o tak… To są twoje smaki. Zastanawiasz się, czy lepiej wybrać puszkę czy saszetkę? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

Najwięcej C. Suche chrupki. Niezbyt często zastanawiasz się, jaki rodzaj karmy należy wybrać. Nie przykładasz zbyt dużej wagi do jedzenia. Najważniejsze, żeby ci smakowało i nie zajmowało zbyt wiele czasu. Nie przeszkadza ci, że jakaś przekąska jest niekoniecznie zdrowa. Każde z dziewięciu żyć jest za krótkie, żeby przejmować się takimi małostkami. Pamiętaj jednak, że ograniczanie diety jedynie do suchej karmy nie jest zdrowe! Przeczytaj artykuł, w którym znajdziesz porady, jak przekonać kota do mokrej karmy. Może przekonasz i siebie…

I jak? Co powiedział o tobie nasz jedzeniowy quiz? Podziel się tym z nami w komentarzu!

Autor: Julia Dzierżak