Wzruszające spotkanie bezdomnego kota i niepełnosprawnej dziewczynki

fot. www.facebook.com/CrazyCatGuy

Kiley to dziewczynka z niepełnosprawnością, która porusza się na wózku inwalidzkim. Sinatra to uroczy niebieskooki kot o białym umaszczeniu. Między tą dwójką zaiskrzyło od pierwszych chwil.

Ta wzruszająca historia jest kolejnym dowodem na to, że to właśnie kot wybiera sobie opiekuna, a nie na odwrót. Sinatra to niezwykle odważny i towarzyski kot. Nie zawsze miał jednak sielskie życie. Na szczęście jego los się odmienił i ma wszystko, o czym marzy każdy mruczący futrzak. Co więcej, przy okazji uszczęśliwił pewną dziewczynkę poruszającą się na wózku inwalidzkim.

Sinatra – niezwykły kot…

Niebieskooki kot o białym umaszczeniu wiódł życie na ulicy, jednak pewnego dnia trafił na Chrisa Poola. Mężczyzna od lat zajmuje się ratowaniem bezpańskich zwierząt, a także dokarmia bezdomne kociaki. Niebieskooki futrzak bardzo szybko dołączył do pozostałych wolno żyjących kotów, którymi opiekował się Chris. Chociaż nie wiadomo zbyt wiele o przeszłości kota, to mężczyzna podejrzewa, że mruczek przez dłuższy czas mieszkał na ulicy, jednak po jego usposobieniu wnioskuje on, że kiedyś kot ten miał opiekuna.

Chris postanowił zabrać kota z ulicy. W tym celu skontaktował się z organizacją Suncoast Animal League na Florydzie. Chciał, aby fundacja znalazła uroczemu kotu kochający dom. Po kilku dniach kot przyzwyczaił się do życia w schronisku i stale domagał się uwagi. Pracownicy placówki śmiali się, że „ten kot jest przez cały czas głośny”, dlatego dali mu na imię Sinatra.

Remember SINATRA the friendly kitty who showed up one day at the apartments… well he was adopted yesterday! ????This…

Opublikowany przez Chrisa Poolego Niedziela, 10 maja 2020

…wybiera sobie opiekuna

Po tygodniu od przyjęcia niebieskookiego kota do schroniska pojawił się tam niezwykły gość. Dziewczynka z Palm Harbor o imieniu Kiley przybyła do placówki wraz ze swoją mamą Lori Griggs. Kiley porusza się na wózku inwalidzkim i od dawna marzyła o tym, aby mieć kota. Niestety mruczki, z którymi dziewczynka miała styczność do tej pory, bały się wózka inwalidzkiego. Nieustraszony Sinatra nie miał nic przeciwko. Co więcej, od razu wskoczył Kiley na kolana, by się poprzytulać. Pomiędzy kotem a dziewczynką niemal natychmiast nawiązała się wspaniała więź.

Kiley nie mogła uwierzyć, że w końcu znalazła długo wyczekiwanego, mruczącego towarzysza.

Sinatra jest częścią naszej rodziny, a Kiley nie może przestać się uśmiechać. Sinatra siada jej na kolanach, gdy ona odrabia lekcje i przez cały dzień się do niej tuli – relacjonuje Lori Griggs, mama Kiley.

Kot i dziewczynka są nierozłączni. Sinatra zyskał nowy i kochający dom, a Kiley towarzysza, o którym zawsze marzyła.

źródło: www.lovemeow.com | zdjęcie główne: www.facebook.com/CrazyCatGuy1

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments