Nie masz humoru? Śmieszne kocie filmiki uratują twój dzień!

fot. Shutterstock

Włączyłeś sobie kolejny filmik z kotem w roli głównej i... przepadłeś? Doskonale to znamy. Śmieszne kocie filmiki - któż ich nie lubi?

„Śmieszne kocie filmiki” to jedna z fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarce Google i w serwisie społecznościowym YouTube. Czasami jednak miewasz wyrzuty sumienia, że zamiast się uczyć czy pracować, poświęcasz czas na oglądanie mruczków w internecie? Porzuć poczucie winy – obowiązki nie zając, nie uciekną 😉 Udowodniono naukowo, że to coś więcej niż rozrywka. Oglądanie filmików z kotami w roli głównej nie tylko poprawia nastrój, dodaje energii czy ogranicza negatywne odczucia, ale też działa antystresowo. Czyż to nie jest wspaniała terapia?

Zatem porzuć to, co właśnie robisz i obejrzyj poniższe filmiki o kotach. Nie żałuj sobie 😉 W końcu to wszystko dla twojego dobra.

1. Czy to jeszcze kot, czy już pająk?

To dopiero mały akrobata…

Kto odgadnie; co to za gatunek pająka?

Publiée par śmieszne koty sur Vendredi 22 février 2019

2. Zagrajmy (w) coś razem

Ten kot chyba ma jakieś zastrzeżenia co do muzyki… A może po prostu chciałby „grać pierwsze skrzypce”?

The power of Music! 🙂

The power of Music! 🙂

Publiée par History of Music sur Jeudi 14 février 2019

3. Kto tam?

Koty uwielbiają zabawę w chowanego

Puk, puk ?

Publiée par Zwierzaki.TV sur Lundi 25 février 2019

4. To ja mam uszy?!

Często zastanawiamy się, czy koty rozpoznają się w lustrze. A ich reakcje nieraz potrafią nas rozbawić. Ten kot wygląda, jakby dopiero odkrył, że ma… uszy. Koniecznie sprawdź jego reakcję.

Ten moment w którym odkrył, że ma uszy ?obejrzyj więcej na ➡ www.koty.tv

Publiée par Śmieszne koty sur Vendredi 22 février 2019

5. Ta kasa chyba należy do mnie!

Jak widać nie tylko ludzie lubią pieniądze – koty również. A może ten mruczek wcześniej był komornikiem? Jesteśmy ciekawi jak spienięży „pożyczoną” kaskę.

To mój hajs ?Obejrzyj więcej na ➡️ www.koty.tv

Publiée par Śmieszne koty sur Vendredi 15 février 2019

6. Ja się nie zmieszczę? To patrz!

Koty i pudełka… To klasyczne połączenie. Swoją drogą, czy ktoś już próbował wyjaśnić, dlaczego koty zawsze próbują udowodnić, że są cieczą i zmieszczą się dosłownie wszędzie?

Cat tries to wiggle into a box

The struggle is real ?Credit: ViralHog

Publiée par VT sur Vendredi 22 février 2019

7. Spalamy kalorie

Odchudzanie kota to nie lada wyzwanie. Nie dość, że i ciężko odmówić mu jedzenia, to i on sam bardziej garnie się do znalezienia kolejnego miejsca na wypoczynek, niż do aktywności. A może te koty po prostu w ten sposób trenują do maratonu? 😉

Training For The Marathon.

"The marathon is just around the corner, so we have to train as hard as we can…"Credit: beast_and_nugget.

Publiée par Viral Spell sur Mardi 26 février 2019

8. Zaraz będzie ciepło

Każdy kociarz wie, że mruczki uwielbiają ciepło… A gdy nie można się zdrzemnąć, łapiąc przy okazji kilka promieni słonecznych, to trzeba poradzić sobie jakoś inaczej.

❤️

Publiée par Cats My Life sur Samedi 9 février 2019

9. Zrobię ci masaż

Poznajcie Benny’ego i Berry’ego. Te koty lubią spędzać dnie na relaksowaniu się i ofiarowaniu sobie nawzajem luksusowych masaży. Śmieszne kocie filmiki czasami potrafią być niezwykle urocze. Przyznajemy, że trochę zazdrościmy tej dwójce…

10. Smaczny posiłek

Poznajcie kotkę Lily, która podjada kukurydzę. Koniecznie oglądaj z dźwiękiem. Cóż, jesteśmy pewni, że narobiła ci smaka 😉

Śmieszne kocie filmiki…

Tak naprawdę ciężko ograniczyć się jedynie do wybrania tylko kilku filmików. Jesteśmy ciekawi, czy masz swoją top listę. Koniecznie daj nam znać w komentarzach 🙂

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments