Bengale to nie rasa. Bengale to styl życia! Oto złota trójka Internetu


Oto bengale, które "trzęsą" internetem dzięki swoim przygodom, urodzie i umiejętnościom.

Koty bengalskie są przepiękne! Przypominają małe lamparty. Mają także wyjątkowe charaktery. Hodowcom zajęło sporo czasu wyeliminowanie z ich natury dzikości odziedziczonej po przodkach. Mimo to, wciąż nie są to typowe kanapowce – każdy z nich ma wiele oryginalnych cech. Trudy wychowania tego kota zostają nagrodzone więzią i oddaniem, jakie oferują bengale swojemu opiekunowi.

Chcemy wam przedstawić trzy słynne bengale, które swoją wyjątkowością sprawiły, że pokochał je cały świat. My nie możemy oderwać od nich wzroku: śledzimy ich przygody i poczynania. Jesteśmy po prostu… „zakociani”!

1. Bengale wymiatają! Suki-podróżnik

Ten kot to ma życie. Niejeden miłośnik podróży mógłby pozazdrościć mu ilości miejsc, które zwiedził wraz ze swoimi opiekunami. Relacje z tych wypraw możemy oglądać i podziwiać na portalach społecznościowych. Instagram Sukiego śledzi blisko 100 tysięcy osób! Takiego wyniku nie ma niejedna aspirująca celebrytka…

Ach, tylko spójrzcie na tego kociaka i … na te cudne widoki! Rozmarzyliśmy się…

2. Angel – prawdziwy anioł w kociej skórze

Angel to „rasowa” kocia blogerka. Prezentuje stroje, kuchenne przysmaki… doskonale wie, co to modny lifestyle! Przebija Sukiego pod względem liczby obserwujących – ma ich grubo ponad 100 tysięcy! To, co wyczynia ten koci aniołek na swoim profilu, przeczy temu, że bengale trudno wychować, bo w głębi duszy zawsze będą dzikie. Jeśli ktoś tak twierdzi, niech pozna Angel Bengal Girl.

3. Simba to dowód na to, że kota można szkolić i wychowywać

Simba to wyjątkowo inteligentny kociak – łapie wszystkie sztuczki w mig! Potrafi wykonać pięć zadań: „daj buziaka”, „stań”, „siadaj”, „przynieś” i „podaj łapę”. Następną komendą, jakiej chce go nauczyć jego opiekun, będzie „upadek”.

Nauka kota wymaga dużo cierpliwości i wielu… smakołyków. Ale chyba warto – tylko spójrzcie na efekt!

http://www.pawculture.com
Źródło: http://www.pawculture.com

Szczególną urodą i wyjątkowymi umiejętnościami może pochwalić się każdy mruczek. Nawet te pozornie najzwyklejsze kociaki bywają najbardziej urokliwe i zaskakująco sprytne. Jeśli jednak chodzi o bengale, to te trzy tygryski wiodą prym w sieci – który z nich podoba się wam najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Autor: Nikoletta Parchimowicz
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments