I nie opuszczę was aż do śmierci

fot. screen YouTube

Z miłości do kotów można wiele. Ale żeby posunąć się aż do ślubu?

Tak właśnie zrobiła pewna Brytyjka. Zawiedziona mężczyznami, którzy łamali jej serce, postanowiła poślubić swoje dwa koty.

Nazwij mnie bigamistką, jeśli chcesz

Barbarella Buchner, 48-letnia obywatelka Wielkiej Brytanii zakończyła burzliwy 7-letni związek z mężczyzną. Nie pierwszy, który skończył się nieszczęśliwie. Nie została sama. W 2000 roku kobieta przygarnęła ze schroniska dwa koty, Lugosi i Spidera, i ma na ich punkcie prawdziwego bzika.

kobieta poślubiła koty
fot. Catster

Lugosi i Spider są braćmi. Jak sama przyznaje Barbarella, związek z nimi to najdłużej trwająca relacja w jej życiu.

kobieta poślubiła koty
fot. dailymail

Poślubiona kotom

Pewnego dnia kobieta trafiła w internecie na stronę firmy, pomagającej ludziom zawrzeć związek małżeński z… ukochanym pupilem. Owa firma nazywa się Marry Your Pet (Poślub swojego zwierzaka) i działa wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Barbarella skorzystała z ich usług w styczniu 2004 roku.

Niedługo później Barbarella zleciła wykonanie tatuażu na lewej nodze – z imionami swoich dwóch oblubieńców.

Jak ten czas leci! W styczniu obchodziliśmy naszą 13 już rocznicę ślubu. Jak wszystkie małżeństwa, mamy za sobą dobre i złe chwile, czasem było z górki, czasem pod górkę. Przeprowadziliśmy się do innego miasta, innego kraju. To wciąż są moi najbliżsi powiernicy. Chcę być z nimi aż do końca świata.

Wierna aż do śmierci

W tym roku (sierpień 2017), by uczcić 18 urodziny Spidera i Lugosi kobieta wykonała drugi tatuaż na cześć mruczków, tym razem na prawej nodze.

Getting Lugosi and Spider inked on my leg…. ?? Cattoo by @annyladyline #cats #tattoo #cattoo #inked #tabbies #tabbycats #gatos #katzen #katt #neko #ilovecats #kitties #cute #pets #animals #catstagram #catsofinstagram #catpeople #catlover #catlady #madcatlady #crazycatlady #catsoflanzarote #seniorcat #oldcat #mycats #catlife #meow #catphotos

A post shared by Barbarella Buchner (@the_madcatlady) on

Barbarella zarzeka się, że w razie śmierci Lugosi lub Spidera, nie poślubi żadnego innego kota.

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments