Ile wart jest najbardziej gburowaty kot świata?

fot. Facebook

Mowa oczywiście o kotce Tardar Sauce bardziej znanej pod imieniem Grumpy Cat. Od dwóch lat wiedzie prym w gronie kocich celebrytów. Popularności i związanych z nimi dochodów może jej pozazdrościć niejedna ludzka gwiazda.

Mowa oczywiście o kotce Tardar Sauce bardziej znanej pod imieniem Grumpy Cat. Od dwóch lat wiedzie prym w gronie kocich celebrytów. Popularności i związanych z nimi dochodów może jej pozazdrościć niejedna ludzka gwiazda. Choć ostatnio właścicielka kotki zaprzecza doniesieniom mediów na temat wysokości zarobków Grumpy Cata.

Jak poinformował Huffington Post, doniesienia o tym, jakoby Grumpy Cat przyniósł swojej właścicielce ponad 100 milionów dolarów są nieprawdziwe. Taką informację, powtórzoną później przez kolejne media na całym świecie, podał całkiem niedawno brytyjski brukowiec The Daily Express. Tabatha Bundesen stwierdziła, że informacje te są całkowicie nieprawdziwe. Odmówiła jednak przy tym podania choćby zbliżonej kwoty. Nie doprecyzowała również, co oznaczają jej słowa – czy zwierzak „zarobił” mniej czy może nawet więcej?

Huffington Post próbował się skontaktować z agentem zwierzaka oraz z The Daily Express. Nie otrzymał jednak odpowiedzi z żadnego z tych źródeł.
16 milionów wyświetleń na YouTubie, własny film, dwie książki i umowa z producentem karmy dla zwierząt – należy podejrzewać, iż z tego wszystkiego są bardzo realne pieniądze.
Na razie majątek najpopularniejszego kota świata pozostaje owiany tajemnicą.
Z drugiej strony miłości do kotów nie da się przeliczyć na żadną walutę finansową świata.
Można ją mierzyć tylko ilością serc podbitych przez zwierzaka. Pod tym względem Grumpy Cat jest już dawno milionerem.

 

za: Huffington Post

 

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments