Odbicie zaskoczonego kota w lustrze podbija internet

fot. www.instagram.com/justbeingroscoe

„To ujęcie jest genialne", "Wyglądam podobnie, gdy patrzę w lustro" - to tylko dwa z wielu komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Roscoe.

Kociarze wiedzą, jak ciężko zrobić kotu dobre zdjęcie. Powiedzmy sobie szczerze – to nie lada wyczyn. Większość fotografii jest po prostu rozmazana, bo mruczek, który przed chwilą ładnie pozował, w momencie naciśnięcia spustu migawki w mgnieniu oka zmienia ułożenie. Być może dlatego kot o imieniu Roscoe szturmem podbija internet. Powód? Idealnie uchwycony moment, a raczej wyraz jego zdziwionego pyszczka, którym internauci są zachwyceni.

Kot Roscoe i jego zabawna mina

Roscoe został zaadoptowany w 2017 roku przez Katie, 24-letnią doktorantkę mieszkającą w Chicago.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy tylko go poznałam, wiedziałam, że muszę go zaadoptować. Miał wtedy około roku i był najsłodszym kotem na świecie – wspomina opiekunka Roscoe.

Jak podkreśla Katie, Roscoe jest wielkim pieszczochem. Mruczek nie tylko uwielbia wylegiwać się na jej kolanach, ale lubi też pieszczoty po brzuchu, co należy raczej do rzadkości. Kobieta zdradziła coś jeszcze o swoim ukochanym pupilu:

Na pyszczku Roscoe zawsze maluje się zaskoczenie. Muszę przyznać, że jego mina za każdy razem mnie rozmiesza.

Co więcej, Katie udało się doskonale uchwycić mimikę Roscoe. Gdy w sierpniu ubiegłego roku szykowała się w łazience, jej pupil wylegiwał się w umywalce i bacznym wzrokiem obserwował poczynania opiekunki.

Zajmowałam się swoimi sprawami, kiedy spojrzałam w dół i zobaczyłam jego odbicie w lustrze powiększającym. Nie mogłam powstrzymać śmiechu. Wyglądał zabawnie. Szybko zrobiłam zdjęcie i wysłałam je znajomym na Snapchacie – wspomina Katie.

„Przysięgam, mój kot jest żywym memem”

Pomyślałam, że to było 15 minut sławy Roscoe, jednak od kilku dni otrzymuję od znajomych wiadomości, w których piszą, że znowu widzieli go na Twitterze. Nowy post jest udostępniany trzy razy częściej niż poprzedni – mówi Katie.

W ten sposób Roscoe ponownie dołączył do kocich celebrytów. Zdjęcie kota stało się podstawą do tworzenia różnych memów. Inni opiekunowie również zaczęli udostępniać podobne zdjęcia swoich kotów.

Zobacz uroczego kota o imieniu Roscoe – przejdź na następne strony, by wyświetlić więcej zdjęć!

Autor: Magdalena Olesińska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments