Kot z tatuażem – na ten pomysł wpadła pewna modelka


Ukraińska modelka i instruktorka fitness postanowiła, że jej kot będzie równie szykowny jak ona. Kot z tatuażem - to jest to!

Elena Ivanickaja jest modelką i instruktorką fitness. Zdrowie i uroda są jej bliskie. A także – chęć wyróżniania się. Gdy postanowiła kupić kota, wybór padł na sfinksa, bo ta rasa jest jedną z ulubionych w świecie mody. Ale sam w sobie sfinks okazał się niewystarczająco ekstrawagancki, bo Elena któregoś dnia wpadła na kolejny pomysł – kot z tatuażem doda jej tajemniczości i glamouru. Zapakowała kota do transportera i udała się z nim do studia tatuażu należącego do znajomego. Oczywiście studia nie byle jakiego, ale najbardziej znanego na całej Ukrainie. Jednak to nie ona poddała się zabiegowi tatuowania, lecz – kot.

Kot z tatuażem

Elena uznała, że mruczek powinien być tak szykowny jak ona i na piersi kota pojawił się wizerunek egipskiego boga Anubisa.

Gdy Elena pochwaliła się zdjęciami pupila z tatuażem w mediach społecznościowych, posypały się na nią gromy i słowa krytyki. Kobietę oskarżono o znęcanie się nad zwierzęciem. I na nic zdały się tłumaczenia, że najlepszy tatuażysta zajął się sfinksem, że igła zanurzała się w skórze kota zaledwie na 2 mm, a sam kot był uśpiony do zabiegu i nie czuł bólu, a po wybudzeniu zachowywał się jakby nic się nie zmieniło.

Вы думаете я не говорил маме, чтобы она убрала папину футболку с дивана? Конечно говорил!! Но она меня никогда не слушает. В итоге папина футболка испортила весь кадр ? Я реально злой ? #котстату #татунакоте #яшакот #котяша #сфинкс#канадскийсфинкс#sfinkscat #sfinks #canadiansphynx #sphynx #sphynxlove #sphynxcat #сфинкстату #сфинксстату#яшасфинкс#лысыйкот #котлысый #catsphynx

A post shared by Яша Кот ? (@yasha_kot_) on

Wzburzeni internauci zainteresowali sprawą milicję. Teraz odpowiednie służby mają wszcząć postępowanie wyjaśniające, czy nie doszło to torturowania zwierzęcia.

Elena w odpowiedzi na słowa krytyki, zamieściła w mediach społecznościowych to zdjęcie:

Конечно я говорил им, что меня вполне устраивает пурина. Но они зачем то пихают мне эти устрицы. Подозреваю, что это им надо только для того, чтобы сделать удачные фотки.. но я на них за это не сержусь. Теперь, когда у меня есть свой инстаграмм, мне и самому нужны удачные фотки! #котстату #татунакоте #яшакот #котяша #сфинкс#канадскийсфинкс#sfinkscat #sfinks #canadiansphynx #sphynx #sphynxlove #sphynxcat #сфинкстату #сфинксстату#яшасфинкс#лысыйкот #котлысый #catsphynx

A post shared by Яша Кот ? (@yasha_kot_) on

Przedstawia jej kota nad skrzynkami z ostrygami. Podpisała je: „Ten kot ma lepsze życie od ciebie”.

Elena za większe okrucieństwo od tatuażu uznaje kastrację. I zarzeka się, że nigdy nie podda swojego kota temu zabiegowi. Bo jest on nieludzki i okrutny.

Autor: Joanna Nowakowska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments