Kotka, która przypomina znanego aktora – niejednego!

fot. instagram.com/buscemi_cat

Z powodu nietypowego wyglądu spędziła kilka lat w schronisku. Teraz internauci dostrzegli w niej podobieństwo do znanego aktora, a nawet... kilku.

Niektórzy mawiają, że zwierzęta domowe bywają bardzo podobne do swoich opiekunów. Wprawdzie kotka Marla nie przypomina swojej pani, ale – według internautów – jej wygląd nasuwa skojarzenia z jednym z bardziej znanych amerykańskich aktorów. Czy rzeczywiście?

Inna niż wszystkie

Trzy lata temu Jen Chavez pożegnała swoją 12-letnią kotkę o imieniu Estabon. Od razu wiedziała, że chce wziąć w jej miejsce innego kota – najlepiej takiego, który będzie tego domu bardzo potrzebował. W poszukiwaniu nowego przyjaciela odwiedziła swoje lokalne schronisko. Przechadzając się po nim, zauważyła, że z wysokości drapaka ostrożnie zerka na nią kotka o bardzo nietypowej aparycji. Nienaturalnie wysunięta dolna szczęka i dość wyłupiaste oczy sprawiały przedziwne wrażenie.

Byłam trochę zaszokowana wyglądem jej pyszczka, ale od razu poczułam, że muszę się dowiedzieć więcej na jej temat – powiedziała Jen.

 

View this post on Instagram

Follow me! #stevebuscemicat #buscemicatsofinstagram #buscemicat #catsofinstagram #catsofinsta #funnycat #funnycats

A post shared by Marla "Buscemi" Cat (@buscemi_cat) on

Kotka o imieniu Marla okazała się bardzo miła i nieco nieśmiała. Jen zauważyła, że pracownicy schroniska wydają się otaczać ją wyjątkową opieką. Dowiedziała się, że Marla przebywa w placówce od dwóch lat, odkąd porzucono ją jako małe kocię. Przypuszczalnie nikt nie chciał jej przygarnąć z powodu pozornej brzydoty… Jen nie wahała się zbyt długo i zdecydowała, że Marla powinna dołączyć do jej rodziny.

Marla „Buscemi” Cat

Jeszcze w schronisku kobieta zdała sobie sprawę, że pyszczek nowej przyjaciółki z kimś jej się kojarzy… Wątpliwości rozwiali pracownicy schroniska, pokazując jej mema, na którym Marla jest zestawiona ze zdjęciem amerykańskiego aktora często grającego w filmach Quentina Tarantino – Steve’a Buscemi.

Trzeba przyznać, że widać pewne podobieństwo… Nic dziwnego, że w internecie kotka jest znana jako Marla „Buscemi” Cat. Niektórzy idą o krok dalej i porównują ją do innych gwiazd filmowych, takich jak Wilem Dafoe czy Clint Eastwood. To się dopiero nazywa mieć gwiazdorską aparycję 😉

Publiée par Steve Buscemi Cat sur Jeudi 28 décembre 2017

Szczęśliwe zakończenie

Niezależnie od tego, ile współczesnych gwiazd ekranu chcieliby widzieć w niej ludzie, Marla pozostaje po prostu uroczą kotką o oryginalnej urodzie. Ma dziś 5 lat i dużą, kochającą rodzinę – oprócz Jen, jej męża i ich dzieci, należą do niej jeszcze trzy koty: Ferret, Hank i Willy. Wszystkie, tak jak Marla, zostały uratowane przed smutnym losem niechcianych zwierząt.

Jen chętnie publikuje zdjęcia Marli w mediach społecznościowych. Co więcej, ma nadzieję, że historia jej podopiecznej zainspiruje innych ludzi do adopcji zwierzaków, które spędziły dużo czasu w schronisku i/lub nie wydają się zbyt piękne.

źródło: boredpanda.com | fot. instagram.com/buscemi_cat

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments