Najbardziej zdziwiony kot świata

fot. Instagram

Ma najbardziej zdziwiony wyraz pyszczka. I najszczęśliwszy - jeśli wierzyć jego opiekunce.

Zastanawiałeś się kiedyś, czy kot może mieć zdziwioną minę? Okazuje się, że tak. Kevin, kot rasy rosyjski niebieski krótkowłosy śmiało zajmuje pierwszą pozycję w rankingu Najbardziej zdziwiony kot świata.

Kevin ostatnio podbija serca internautów. Wszystko przez wyraz pyszczka. Wygląda tak, jakby wciąż się czemuś dziwił.

kevin najbardziej zdziwiony kot świata
fot. Instagram

Jaką przeszłość miał najbardziej zdziwiony kot świata?

Miał nie dożyć nawet pół roku. Znalazła go na śmietniku pewna kobieta i zaniosła do kliniki weterynaryjnej. Tam trafiła na Tailah, technik weterynarii, która bardzo przejęła się zwierzakiem. Kociak liczył wtedy 4 miesiące i był bardzo chory. Dla Tailah to była miłość od pierwszego wejrzenia, postanowiła dać małemu szansę i zawalczyć o jego życie. Prognozy były złe. Kevin cierpiał na wodogłowie. Miał nie dożyć 6 miesięcy. Ostrzegano kobietę, by się nie przywiązywała do Kevina. A jednak. Postanowiła dać mu całą miłość, niezależnie od tego, jak długo z nią pozostanie.

Kevin najbardziej zdziwiony kot świata
fot. Instagram

Niepełnosprawny? Żyje pełnią życia!

Dziś Kevin jest zdrowym, spokojnym, pełnym ciepła i oddania kotem. Niedawno skończył 4 lata. Uszkodzenie mózgu nie było tak duże. Ani razu nie pojawił się u niego atak padaczki, częsta przypadłość kotów z wodogłowiem. Poza upośledzeniem widzenia i głuchotą, pewnymi problemami z poruszaniem, nic mu nie dolega.

najbardizej zdziwiony kot świata
fot. Instagram

Żyje i ma się dobrze. A teraz podbija serca. Na Instagramie obserwuje go ponad 11 tysiące użytkowników. Nie tylko Tailah jest w nim zakochana bez pamięci.

źródło: The Telegraph, Instagram

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments