Co za mieszanka wybuchowa! Słodki pies i naburmuszony kot podbijają sieć


Wbrew stereotypom, przeciwko niesprawiedliwym osądom! Mimo tego, że większość uważa psy i koty za największych wrogów - te zwierzaki tworzą piękną przyjaźń.

Psy słyną ze swojego niekontrolowanego i bezgranicznego optymizmu. Koty natomiast z humorków i umiejętności okazywania swojej wyższości nad innymi. Zwierzęta te są idealnymi przeciwieństwami jeśli chodzi o emocje i sposób ich wyrażania. Jednak każdy zwierzak – kot czy pies – ma inny charakter, a niektóre przypisywane im z góry cechy to krzywdzące stereotypy. Pamiętając o tym, poznajcie niesamowity duet, który w zabawny i przekorny sposób igra z tymi uprzedzeniami. Słodki pies i naburmuszony kot to duet tryskający pozytywną energią!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Casper and Romeo (@casperandromeo)

Przeciwieństwa się przyciągają!

Wesoły pies i jego zrzędliwy kumpel doprowadzili internet do istnego szaleństwa. Ich więź jest oparta na przeciwieństwach i dzięki temu właśnie tak bardzo porusza świat. To dowód na to, że wszystko jest możliwe, a przyjaźń łamie wszelkie bariery.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Casper and Romeo (@casperandromeo)

Słodki pies i naburmuszony kot – kim są Casper i Romeo?

Samojed Casper i kot Romeo to para pupili, którymi opiekują się Rinsa Li i Wei Cheng Phee z Christchurch w Nowej Zelandii. Casper to uśmiechnięty pies samojed, a Romeo to zrzędliwy kot rasy pers. Oba zwierzaki są puszyste i białe, a ich wspólne przygody dostarczają wszystkim wiele radości. Zabawy, długie spacery, podróże, a później przytulanki. Choć Romeo wciąż udaje niezadowolonego (jak to kot), to prawda jest taka, że to duet doskonały, który nie może bez siebie żyć.

Romeo wygląda na zrzędliwego, ale jest najsłodszym kotem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Pozwala wszystkim się przytulać i sam również czule się odwzajemnia – powiedziała Li w wywiadzie dla Daily Mail.

Ujawniła również, że Romeo jest „królem domu”, ale potajemnie potrzebuje uwagi Caspera i zabiega o nią.

Narodziny wyjątkowej przyjaźni

Rinsa Li zawsze chciała mieć kota, obawiała się jednak, jak na futrzaka zareaguje pies Casper. Po „próbnym” spotkaniu z kotem przyjaciela okazało się, że Casper uwielbia inne zwierzaki. Decyzja o powiększeniu gromadki zapadła. Pozostało jeszcze wprowadzenie mruczka i zapoznanie – a jak wiemy, to niełatwe. Zwierzaki oswajały się ze sobą kilka tygodni. Opiekunowie starannie pracowali nad stopniową wymianą zapachów. Efekt przerósł oczekiwania wszystkich! Zdumieniu nie było końca – sympatia, jaką obdarzyły się pies i kot, jest wyjątkowa. Na szczęście Rinsa postanowiła podzielić się ze światem tą cudną przyjaźnią. Jak się okazało, naburmuszony kot i słodki pies przypadli innym do gustu – liczba obserwatorów profilu wciąż rośnie. Piękne zdjęcia to nie tylko zasługa modeli. Rinsa jest zawodowym fotografem!

Li publikuje zdjęcia zwierząt na swoim Instagramie @CasperAndRomeo. Fani uwielbiają podziwiać urodę zwierzaków, ich wspaniałą przyjaźń, no i świetne zdjęcia Li. W świecie pełnym podziałów, wbrew stereotypom, ta para nie ma problemu z byciem najlepszymi kumplami.

źródło: www.dailymail.co.uk | fot. Instagram/casperandromeo

Autor: Nikoletta Parchimowicz
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments