TEST: Ile masz w sobie z kota?


Czy skrywasz w sobie wewnętrzną dzikość? Przekonaj się - rozwiąż nasz test!

WYNIKI TESTU: Ile masz w sobie z kota?

Gotowy? Odkryj swoją prawdziwą naturę! 🙂

0-6 pkt – Typowy (?) Człowiek

Z pewnością lubisz koty – w końcu trafiłeś tutaj nie bez powodu – jednak twoje nawyki i sposób myślenia raczej  nie przypominają kocich. Wręcz przeciwnie, są bardzo ludzkie – nawet jeśli masz w sobie jakiś pierwiastek dzikości, to jest on głęboko ukryty. Czy dojdzie kiedyś do głosu? Nigdy nie wiadomo! Jednak obecnie twój styl życia jest daleki od tego, co preferuje przeciętny mruczek – w czym absolutnie nie ma niczego złego.

7-15 pkt – Kot Półkrwi

Bez wątpienia masz wiele wspólnego z kotami –  łączą was podobne upodobania i podejście do życia. Oczywiście nie dotyczy to każdego aspektu życia – przez większość czasu jesteś „po prostu” człowiekiem. Jednocześnie dość często do głosu dochodzi twoja kocia natura. Wtedy staje się jasne, dlaczego tak dobrze dogadujesz się z każdym mruczkiem w promieniu kilku kilometrów. Bo właśnie tak jest, prawda?

16-20 pkt – Kot w Ludzkiej Skórze

Mamy powody przypuszczać, że ludzkie jest tylko twoje ciało – dusza bez wątpienia należy do kota! Czasem jeszcze starasz się maskować, ale ten trud bywa daremny – myślisz jak kot i zachowujesz się jak kot. Potrafisz wszystkich czarować wrodzonym urokiem, ale bywasz też leniwy i nieobliczalny – w zależności od potrzeb/dnia/nastroju. Takie usposobienie bywa czasem problematyczne dla otoczenia, ale przecież ciebie to wcale nie musi obchodzić – w końcu tak naprawdę jesteś kotem 😉

Jaki jest twój rezultat? Czy zgadzasz się ze swoim wynikiem testu? Daj nam znać w komentarzach!

Autor: Agata Kufel