TEST: Jak bardzo kochasz koty?

fot. Shutterstock

Sympatia, miłość, a może... obsesja? Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, jak bardzo wkręciłeś się w koci świat!

WYNIKI TESTU: Jak bardzo kochasz koty?

0-6 pkt – Koci sympatyk

Bardzo lubisz koty jako takie i specjalnie cenisz sobie towarzystwo swojego pupila, ale daleko ci do popadania w przesadę. Fakt, że masz mruczka nie oznacza, że wszystko wokół ciebie muszą zdobić kocie motywy i jest to w porządku. Raczej nie grozi ci zostanie stereotypowym „szalonym kociarzem„, ale przecież nie każdy, kto lubi koty musi nim być, prawda?

7-14 pkt – Rozkochany w kotach

Nie ma co ukrywać, mruczki odgrywają w twoim życiu bardzo ważną rolę! Poświęcasz wiele czasu i energii, by zapewnić swojemu pupilowi (lub pupilom) wszystko to, co najlepsze. Nie podoba ci się, gdy ktoś to krytykuje i wręcz unikasz kontaktów z takimi osobami. Jednocześnie nie wstydzisz się swojego zamiłowania do mruczków – chętnie pokazujesz bliższym znajomym ich zdjęcia i opowiadasz, co nowego zbroiły.

15-20 pkt – Uzależniony od kotów

Cóż, wygląda na to, że twój świat nie dość, że kręci się wokół mruczków, to prawdopodobnie nie mógłby bez nich istnieć! W każdym razie ty z pewnością sobie tego nie wyobrażasz… Twoje koty są dla ciebie zawsze na pierwszym miejscu – jeśli komuś się to nie podoba, trafia na twoją czarną listę. Masz pełno gadżetów z kotami i wciąż kupujesz kolejne – to twoja pasja, która jest wszystkim dobrze znana. Powiedzieć, że kochasz koty, to za mało – ty jesteś od nich uzależniony! 😉

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś podczas rozwiązywania testu. Jaki jest twój wynik i jak bardzo pokrywa się z rzeczywistością? Koniecznie daj nam znać w komentarzach!

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments