27.04.2020

Kot zniszczył swoją ulubioną zabawkę – z pomocą przyszła… babcia

author-avatar.svg

Magdalena Olesińska

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Lucas to 4-letni kot, który od okresu kocięctwa nie rozstaje się ze swoją ulubioną zabawką - pluszowym lampartem. Zniszczona zabawka wymagała odświeżenia.

Lucas i jego ulubiona zabawka

fot. www.thedodo.com

Twój kot ma karton wypełniony po brzegi zabawkami, a i tak woli – nie, nie tym razem nie będzie o uwielbieniu kotów do kartonowych pudełek – jedną zabawkę? To tylko pokazuje, jak bardzo są do nas podobne. W końcu w dzieciństwie każdy z nas miał swoją ulubioną zabawkę. Nie inaczej jest z kotem o imieniu Lucas, który nawiązał silną więź z… pluszowym lampartem.

Lucas z pluszową maskotką

Lucas i jego pluszowy towarzysz

Lampart jest podobnej wielkości co Lucas i towarzyszy mu odkąd ten był kociakiem. Obecnie mruczek ma 4 lata, a jego miłość do pluszowego przyjaciela wciąż jest tak silna, jak na początku znajomości.

Dostałam zabawkę wraz z kilkoma innymi pluszakami z lokalnego zoo. Lucas zazwyczaj nie przejawia nimi zainteresowania, jednak upatrzył sobie lamparta i tak już zostało – mówi Alana, opiekunka Lucasa. 

Niestety rzeczy zbyt mocno eksploatowane z czasem się niszczą, co nie oznacza, że tracą na wartości. I chociaż Lucasowi nie przeszkadzało, że jego ulubiona maskotka jest już trochę postrzępiona, to innego zdania była babcia Alany, która od pewnego czasu mieszka razem z nią i kotem.

Lucas obserwuje jak babcia Alany naprawia jego zabawkę

„Tańcowała igła z nitką”, czyli każdy ruch pod kontrolą Lucasa

Lucas od razu zyskał sympatię starszej pani. Dlatego kobieta postanowiła zrobić coś dla mruczka i gdy tylko zauważyła, że jego ulubiony pluszak jest rozerwany, przystąpiła do działania, by pozszywać maskotkę. A Lucas? Był mocno zaniepokojony. Co więcej, bacznie i cierpliwie przyglądał się całej „operacji” naprawy swojego najlepszego przyjaciela.

W końcu Lucas doczekał się i dostał z powrotem ukochanego lamparcika. Teraz pluszowy towarzysz zyskał kolejne życie. Dzięki babci Alany kot może na nowo cieszyć się ulubioną maskotką. Oczywiście do czasu… 😉

Czy twój kot również ma swoją ulubioną zabawkę? Jeśli tak, to koniecznie napisz w komentarzu jaką.

źródło i zdjęcie główne: www.thedodo.com

Podziel się tym artykułem:

author-avatar.svg
Koty i Psy - E-booki (1).png

Pobierz darmowy poradnik!

Zapisz się na newsletter i odbierz ebook „Poznaj całą prawdę o kotach” całkowicie za darmo

Zapisz się

REKLAMA zniknie za 10s

REKLAMA zniknie za 10s