#CatGlowUp – pozytywny trend dla kociarzy

fot. Twitter/QueenReeeen

#CatGlowUp to nowa internetowa moda, którą pokochali kociarze. Czy ty też pochwalisz się metamorfozą, która dokonała się w twoim domu?

Twitter został ostatnio zalany zdjęciami kotów. Poza tym, że miłośnicy tych zwierząt mają z tego powodu wiele radości, to akcja ma na celu coś bardziej pożytecznego. Opiekunowie, pragnąc pochwalić się tym, jak zmienił się ich mruczek na przestrzeni dni, miesięcy czy lat, promują przy okazji adopcję. #CatGlowUp – oto nowa kocia moda. Na czym dokładnie polega?

#CatGlowUp – inicjatywa z misją

Ta zabawna i jednocześnie wspaniała inicjatywa posiada wiele zalet. Nie dość, że daje wiele satysfakcji opiekunom, którzy bezkarnie mogą chwalić się swoimi pociechami, to pokazuje przy okazji, jak miłość i kochający dom potrafią odmienić życie kociaków. Użytkownicy mediów społecznościowych (głównie Twittera) udostępniają zdjęcia swoich kotów, opatrując je hasztagiem #CatGlowUp. Tylko spójrzcie na te wspaniałe przemiany.

Użytkowniczka Meg Metcalf udostępniła zdjęcie kotki Morchelli, którą 7 lat temu znalazła porzuconą w lesie.

Spała na mojej poduszce każdej nocy, odkąd sprowadziłam ją do domu z lasu. Ona naprawdę jest najlepszą przyjaciółką na świecie.

Niejaka Melanie udostępniła zdjęcie swojego kota, Owena Wilsona. Jego przemiana dokonała się nie na przestrzeni lat, a zaledwie dwóch tygodni. Pokazuje jednak, jak niewiele trzeba, by w smutnych, kocich oczach zagościło szczęście.

Lucy udostępniła zdjęcie swojego kota rasy norweski leśny. Opatrzyła je zabawnym komentarzem:

Po trzech latach dorósł w końcu do swoich wielkich uszu.

A to ci dopiero przemiana: z kociego marudera w kociego bohatera!

Przed wami ośmioletnia przemiana pięknego kota rasy abisyńskiej.

Niektóre mruczki nigdy nie wyrastają ze swojej puszystości!

To zaledwie jeden rok później! Koty zmieniają się w zaskakująco szybkim tempie. Szczególnie w pierwszych latach życia.

Brat i siostra wciąż razem. Tylko gdzie ich tron?

Kociarzom nie trzeba tłumaczyć, jak cenna i pożyteczna jest adopcja. To szczęście, które spada jednocześnie na zwierzaka i na ludzi. Warto jednak dzielić się swoimi doświadczeniami i historiami, by do adopcji zachęcać innych. A czy ty podejmiesz wyzwanie #CatGlowUp? Chętnie zobaczymy przemianę twojego pupila!

zdjęcie główne: Twitter/QueenReeeen

Autor: Nikoletta Parchimowicz
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments