Niesamowita reakcja kociej mamy podbiła serca ludzi! To zrobiła, gdy zobaczyła niemowlę


Gdy kocia mama zobaczyła leżące na kocyku niemowlę, zrobiła coś naprawdę niesamowitego! Zobacz to na filmiku nagranym przez opiekunkę kotki.

Nie ma nic słodszego niż filmiki pokazujące dzieci i koty spędzające razem czas w bezpieczny, zgodny sposób! Ostatnio serca internautów podbiło rozczulające nagranie, na którym kocia mama postanowiła zapoznać niemowlę ze swoimi własnymi maluszkami. To naprawdę urocze!

Summer, Pearl i Blossom

Dom Pearl, opiekunki kocicy rasy ragdoll, ostatnio wyjątkowo tętni życiem. Zjawiła się w nim nie tylko jej nowo narodzona córka Blossom. Również kotka Summer została mamą, rodząc aż pięć uroczych kociaków! Obydwie szczęśliwe mamy każdą chwilę poświęcają na opiekę nad swoimi pociechami. Obserwacja wspólnych interakcji dziecka z kotką Summer przynosi Pearl wiele radości.

Niemowlę poznaje malutkie kociaki

Niedawno opiekunka kotki opublikowała na swoim TikToku przeurocze nagranie. Widać na nim leżące na kocyku niemowlę i kotkę… która przynosi mu swojego kociego maluszka. Summer zauważyła śpiącą spokojnie Blossom i postanowiła, ze jest to idealny moment, by pokazać ją swoim dzieciom. Przyniesiony przez Summer mały kociak nie jest wprawdzie zainteresowany niemowlakiem, a samo dziecko głęboko śpi, jednak ta poruszająca scenka okazała się prawdziwym hitem ostatnich dni. Króciutkie nagranie ma już bowiem 13 milionów wyświetleń! Opiekunka opatrzyła filmik napisami tłumaczącymi miauknięcia ragdollki i dodające całemu nagraniu jeszcze więcej uroku!

@pearlsragdolls

Summer wanted to show off her baby to my baby

♬ original sound – Pearl’s Ragdolls

Kot i niemowlę – para doskonała?

Liczne badania pokazują, że obecność kota w domu, w którym wychowuje się dziecko, przynosi wiele korzyści. Domowe mruczki korzystnie wpływają na zdrowie niemowlaka, zmniejszając prawdopodobieństwo chorób układu oddechowego i infekcji. Dzieci wychowujące się z kotem okazują się o wiele zdrowsze i rzadziej potrzebują antybiotyków. Wychowywanie dziecka w domu z czworonogiem może także nauczyć go empatii i miłości do zwierząt. Oczywiście niezbędny będzie do tego nadzór odpowiedzialnego rodzica, który zadba o prawidłowe relacje malucha z mruczkiem.

Trzeba jednak pamiętać, że pojawienie się nowego członka rodziny może być dla domowego mruczka nie lada stresującym przeżyciem. Dlatego jeśli w naszym domu pojawi się niedługo niemowlę, warto odpowiednio przygotować kota na dziecko i zadbać o jego poczucie bezpieczeństwa.

Zapisz się do newslettera Koty.pl i otrzymuj ciekawe treści przed innymi!

Autor: Aleksandra Prochocka
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments