Kotka występuje w największych hollywoodzkich hitach


Nie bierze udziału w castingach, a mimo to pojawia się w największych filmowych przebojach. Fani oszaleli na jej punkcie!

Nikt, kto choć trochę zna koty, nie zaprzeczy, że to bardzo utalentowane i wszechstronne zwierzęta. Znają się na kulinariach, psychologii, higienie i technikach snu, urządzaniu wnętrz… Długo by wymieniać. Jednak nie każdy mruczek może pochwalić się występami w najbardziej kasowych hitach kinowych. Poznajcie OwlKitty – nowy fenomen mediów społecznościowych!

OwlKitty – kocia gwiazda filmowa

„Gwiezdne wojny”, „Park Jurajski”, „Król lew”, „Harry Potter”, „Lśnienie”, „Władca Pierścieni” – niewiele gwiazd Hollywoodu może pochwalić się występami w tylu hitach. Tymczasem kotka Lizzie, znana pod pseudonimem OwlKitty pojawiła się we wszystkich wymienionych (i wielu innych), bez konieczności brania udziału w castingach. Co więcej, ma swój prywatny plan filmowy i własnego montażystę. Gwoli uczciwości, to właśnie jemu zawdzięcza swoje wszystkie niezapomniane role i szaloną popularność w sieci.

Opiekun Lizzie-OwlKitty, Thibault (Tibo) Charroppin zajmuje się montażem i edycją video. To on „załatwia” swojej kotce występy w najpopularniejszych filmach. Nagrywa Lizzie na green screenie, po czym umieszcza ją w największych hitach – często w zabawnym kontekście. OwlKitty miała już m.in. okazję „zastąpić” Jacka Nicholsona w „Lśnieniu”, pojawić się jako Nazgûl we „Władcy Pierścieni” i zostać przeciwniczką Thora w filmie „Thor: Ragnarok”. Wszystkie filmy z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością – i nic dziwnego. Zerknijcie sami – poniżej zamieszczamy kilka z najciekawszych występów kotki.

Lizzie przeraża w „Lśnieniu”

Czy godnie zastąpiła niezrównanego Jacka Nicholsona?

OwlKitty zastępuje Hulka w filmie „Thor: Ragnarok”

Thor czy OwlKitty? Na kogo postawicie w tym starciu?

Lizzie i „John Wick”

Niełatwo zrobić wrażenie na kimś takim, jak John Wick. Jednak Lizzie nie miała z tym problemu.

W drodze po sławę

Powyższe klipy to zaledwie fragment twórczości Tibo, która regularnie pojawia się na oficjalnym profilu OwlKitty na Instagramie. Konto czarnej kotki i jej opiekuna obserwuje w tym momencie przeszło 440 tysięcy użytkowników. Oprócz gotowych filmików można zobaczyć na nim kulisy produkcji, czyli kręcenie scen na green screenie. Wygląda na to, że Tibo i Lizzie stawiają na spontaniczność – mężczyzna pozwala kotce na dużą dowolność, a to, co uda mu się nakręcić, dopasowuje do konkretnych scen.

Wydaje się, że oboje dobrze się bawią – podobnie jak internauci, którzy zachwycają się efektem końcowym ich pracy. Trzymamy kciuki za utalentowaną OwlKitty i bez wahania dołączamy do grona obserwujących ją fanów. Czy też się do nich zaliczacie? Dajcie nam znać w komentarzach, która rola Lizzie spodobała wam się najbardziej!

źródło: boredpanda.com | zdjęcia: instagram.com/owl__kitty

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments