Kotka syberyjska ciągle znikała. Gdy pewnego dnia wróciła, przyniosła zaskakującą wiadomość


Gdy kotka rasy syberyjskiej znikała, była doskonale świadoma, gdzie iść... Ale jej opiekunowie nie mieli pojęcia, co się z nią dzieje. Wszystko się wyjaśniło, kiedy pewnego razu znaleźli wiadomość przy obroży.

Gdzie była znikająca kotka? Okazuje się, że gdy zwierzę opuszczało dom, zdecydowanie nie było zagubione. Kotka miała pełną świadomość, gdzie się udać i zawsze szła w to samo miejsce. Tajemnica została rozwiązana, kiedy pewnego razu Tula, kot syberyjski, wróciła do swej pani, której oko od razu przykuła nietypowa wiadomość przy obroży.

Szokująca notka

Liścik, który kotka dumnie prezentowała na swej szyi brzmiał: „Czy ten kot ma dom? Zawsze jest w Toby Carvery”. Okazało się, że zwierzę podkradało się do restauracji Toby Carvery w Swindon w Anglii, by zjadać tam resztki.

Nasza ukochana kotka właśnie wróciła do domu wraz z tą karteczką. „Wyobrażam sobie, że próbowałaś przekonać ludzi w restauracji, aby dawali ci mięso! Czyż nie?” Ma piękny dom i spędza z nami każdą noc, ale bardzo dziękuję klientom i pracownikom Toby’ego za opiekę nad nią – tak napisała Nicole, właścicielka kotki, na portalu społecznościowym.

Kobieta odwiedziła restaurację Toby Carvery i dowiedziała się, że jej 11-letnia kotka chodzi tam codziennie… I to na dwa posiłki! Tula jada tam lunch oraz kolację. Restauracja jest blisko domu kotki, więc Tula może się tam z łatwością dostać, korzystając z ogródków sąsiadów. Ciekawe, co nią bardziej kieruje. Głód? A może potrzeba spożywania wykwintnych dań?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tula Cat (@tula_queencat)

Koci prestiż

Posty, w których Nicole pokazała niecodzienną wiadomość przy obroży, były bardzo często udostępniane, a Tula stała się popularnym w sieci kotem. „Mój Boże, jakie to zabawne. Wyobrażam sobie kota stojącego w kolejce i wybierającego danie mięsne” – to jeden z komentarzy, wyrażających ewidentną sympatię dla kotki. Internauci nazywają kotkę „geniuszem” i są pod wrażeniem jej niezwykłego sprytu. Oprócz internetowej sławy Tula zyskała także reputację VIP-a w restauracji Toby’ego, gdyż w końcu jest tam już stałym klientem. Ma potrzebę bycia rozpieszczaną i karmioną pysznym jedzonkiem w domu, a potem udaje się na spacery urozmaicone jedzeniem z „ludzkiej” restauracji..

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tula Cat (@tula_queencat)

Czy warto ryzykować dla sławy?

Internetowa i lokalna sława sławą, ale czy samodzielne wyprawy Tuli do restauracji to na pewno bezpieczny sposób spędzania czasu dla kota? Mamy co do tego duże wątpliwości… Dodatkowo zastanawia, co kotka naprawdę dostaje tam do jedzenia i czy jest to pożywienie odpowiednie dla kotów. No cóż, jako VIP może teraz odwiedzać Toby Carvery zupełnie legalnie, ale sugerujemy, by robiła to wyłącznie ze swoją opiekunką u boku. I najlepiej z własnym prowiantem!

Zapisz się do newslettera Koty.pl i otrzymuj ciekawe treści przed innymi!

źródło: https://wamiz.es/noticias/25760/su-gato-siberiano-desaparece-y-vuelve-a-casa-con-una-sorprendente-nota-atada-al-collar

Autor: Pola Bajera
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments