Co ty wiesz o brytyjczykach? Test dla opiekunów (i nie tylko) kotów brytyjskich


Koty brytyjskie od wielu lat cieszą się sympatią kociarzy. Ich popularność wciąż rośnie! Jeśli jesteś opiekunem tej rasy albo po prostu interesujesz się kotami, to sprawdź, co wiesz o brytyjczykach.

Koty brytyjskie to gwiazdy światowych salonów, czerwonych dywanów, reklam i filmów. Na temat ich historii można by napisać niejedną książkę! To także ulubieńcy kociarzy na całym świecie. W czym kryje się tajemnica ich popularności? No cóż, koty brytyjskie to po prostu typowe koty, które lubią kanapę, lubią jedzonko, lubią chodzić własnymi ścieżkami, lubią spoglądać na świat z wysokości. A przy okazji wyglądają jak pluszowe misie. Więcej na temat tej rasy możesz przeczytać TUTAJ.

Wyniki testu. Co ty wiesz o brytyjczykach?

Ale wróćmy do naszego testu, oto prawidłowe odpowiedzi!

1. C 2. B 3. A 4. A 5. C 6. B 7. A 8. B 9. B 10. C

9-10 PUNKTÓW

No po prostu geniusz! Brawo, brawo, brawo. Należą ci się gratulacje, ponieważ pytania nie były najłatwiejsze. Koniecznie pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!

6-8 PUNKTÓW

Jest naprawdę dobrze. Twoja wiedza o kotach brytyjskich plasuje się na wysokim poziomie. Jednak do tytułu „geniusza” brakuje kilku prawidłowych odpowiedzi.

0-5 PUNKTÓW

No cóż, nie jest najlepiej, ale nie martw się! Zawsze jest czas na naukę i poprawki! PS Test był naprawdę trudny, więc niech wynik nie martwi cię aż tak bardzo.

Autor: Nikoletta Parchimowicz
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments